Північний потік-2
Північний потік-2 Фото gazprom.com

Фінляндія дала всі дозволи на будівництво скандального "Північного потоку-2"

Раніше таке саме рішення ухвалила Німеччина, підтримавши російську газову експансію

Уряд Фінляндії видав повний комплект дозволів на будівництво скандального газогону "Північний потік-2". Про таке повідомила компанія-оператор проекту Nord Stream 2 AG.

Таким чином компанія Nord Stream отримала повний комплект дозволів на будівництво газопроводу у Фінляндії. Відповідні дозволи видало Регіональне адміністративне агентство Південної Фінляндії.

"Видано другий дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу у фінській винятковій економічній зоні. Nord Stream-2 завершила процес отримання дозволів у Фінляндії", – зазначено у повідомленні.

Як інформував 5.UA, 27 березня стало відомо, що Німеччина дала дозвіл на будівництво скандального "Північного потоку-2". Офіційний Берлін наполегливо називає цей проект "винятково комерційним". При цьому більшість країн ЄС, Україна, США, Канада, Єврокомісія та Європарламент не вважають "Північний потік" суто економічним проектом.

"Мантра про "виняткову комерційність", очевидно, не знімає ризиків цього проекту для енергетичної та національної безпеки Європи", – зауважили у прес-службі НАК "Нафтогазу". При цьому український Президент Петро Порошенко висловився однозначно і назвав прихильників "Північного потоку-2" союзниками Кремля в гібридній війні.

Довідка: проект "Північний потік-2" має постачати газ із родовищ на півночі РФ безпосередньо до Німеччини дном Балтійського моря, оминаючи традиційні транзитні маршрути через Україну і Словаччину. Проект має розширити здатності вже збудованого першого "Північного потоку". Компанія Nord Stream-2 AG ("Північний потік-2"), що опікується плануванням будівництва, належить російському "Газпрому" на 100% через його філію в Нідерландах.

Попередній матеріал
2018 року можливе відновлення кредитування бізнесу у гривні – експерт
Наступний матеріал
Кардіомобіль на Поштовій площі: кияни зможуть безкоштовно зробити кардіограму
Loading...