Роман Коваль
Роман Коваль Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник та дослідник історії Роман Коваль у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо, як прихильників концепту "громадянської війни" переконати, що це "російсько-українська" битва, і чи потрібно це робити

"Його рідна Горлівка на Донеччині окупована тими, кого він як дослідник історії Визвольної боротьби XX століття вивчає десятиліттями. Роман Коваль письменник, краєзнавець і президент історичного клубу "Холодний Яр". Забуті, "білі" сторінки власної історії з легкої руки Романа Коваля стали вже чималою бібліотекою.

Як прихильників концепту "громадянської війни" переконати, що це "російсько-українська" битва, і чи потрібно це робити, "махновщина" чи державність, чи підтримує Роман Коваль візію, що "Донбас стане або українським, або безлюдним" і які механізми є у держави, яка так і не визнає окуповані землі "окупованими"?" – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме український громадський діяч, письменник, краєзнавець, дослідник історії Визвольної боротьби українського народу першої половини XX століття Роман Коваль.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 13 березня 2017 року.

Довідка

Народився в місті Горлівка Донецької області в родині вчителів. Освіта вища медична (Київський медичний інститут, лікувальний факультет, 1981 р.). Працював лікарем-інтерном 7-ї клінічної лікарні Києва, терапевтом 10-ї клінічної лікарні міста Києва, терапевтом, старшим терапевтом і завідуючим поліклінічним відділенням 7-ї (4-ї) клінічної лікарні Києва.

Учасник самвидаву: редактор газети "Прапор антикомунізму" (1989), член редколегії газети "Вільне слово" (1989), у 1990 році — редактор газети "Визволення", редактор газети "Нескорена нація" (08.1990 — 12.1993), від січня 1994 р. — редактор газети "Незборима нація".

Від грудня 1989 року — член Української Гельсінської спілки. У 1990-1991 рр. — член проводу Української республіканської партії (секретар із питань ідеології). Від грудня 1992 року — заступник голови Всеукраїнського політичного об'єднання "Державна самостійність України", голова ДСУ (грудень 1993 – червень 2003).

Автор понад 2250 статей у газетах, журналах, альманахах, історичних календарях, енциклопедіях України та української діаспори. Співавтор підручника "Історія України. 10-11 класи. Матеріали до підручника для загальноосвітніх шкіл".

Лауреат літературної премії ім. Михайла Стельмаха (2006), Народної Шевченківської премії 2013 року, премії "Фонду Тараса Шевченка" 2013 року. Нагороджений відзнакою Народного руху України "За заслуги перед українським народом" I ступеня (2013) та орденом Українського козацтва "Віра".

Роман Коваль
Роман КовальFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
У МВФ назвали дату засідання щодо траншу Україні
Наступний матеріал
У Чернігові в чоловіка вилучили 6 ручних осколкових гранат – в поліції розповіли нові подробиці
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст LA Times Сергій Лойко у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст та історик Вахтанг Кіпіані у ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": експерт з генези "путінізму" Андреас Умланд у ефірі "5 каналу" о 23:10

Іванов: Замість так званої "ЛНР" насправді вийшла "люмпен-Сомалі"

"ЗА ЧАЙ.COM": луганський журналіст Сергій Іванов у ефірі "5 каналу" о 23:10