5 канал

Німецький політолог пояснив, чому Україна має відмовитися від глорифікації ОУН та УПА

Україна має відмовитися від глорифікації ОУН та УПА заради стратегічних стосунків з правіючою Варшавою. Таку думку висловив німецький політолог, фахівець з питань російського ультранаціоналізму та авторитаризму (в тому числі генези путінізму), європейського неофашизму Андреас Умланд.

Він вивчав мови, історію, політику й політиків. Він знавець з усяких європейських неофашизмів, московитського ультранаціоналізму та постсовкового авторитаризму. Політолог та автор майже двох сотень книг, зокрема засновник і головний редактор книжкової серії "Радянські і пострадянські політика та суспільство" у Німеччині. Так – він німець, випускник Лейпцизького університету Андреас Умланд. А ще були Оксфорд, Стенфорд. Він на Жириновському зробив доктора філософії. Викладав на Росії в Уральському держуніверситеті та в Україні – в Києво-Могилянській академії та Київському національному університеті. А ще Андреас Умланд входить до науково-експертної ради Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції.

Війна, яку юридично не оформили, і трибунал в Гаазі – чи зможе "колективний чуркін" перемогти право, чи правий ухил розвалить Європейську Унію і чи це поправіння продовжиться, чи вдасться конкретному "путіну" перемогти абстрактні європейські цінності, чому польська Армія Крайова для ЄС – норма, а от історія УПА –проблема і як цю історію грають в сучасній гібридній політиці.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме  

Довідка

Народився в місті Єна, Тюрингія, НДР. Вивчав російську мову, новітню історію і політологію в Лейпцизькому університеті, Вільному університеті Берліна, Оксфордському університеті і Стенфордському університеті як стипендіат Фонду ім. Фрідріха Еберта, Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Програми європейського відродження Навчального фонду німецького народу.

У 1999 р. отримав ступінь доктора філософії в області історичних наук у Вільному університеті Берліна, захистивши дисертацію на тему зльоту Володимира Жириновського в російській політиці. У 2008 р. отримав ступінь доктора філософії в галузі політичних наук Кембріджського університету, захистивши дисертацію про пострадянське російське "негромадянське суспільство".

Автор понад 180 наукових і публіцистичних статей про сьогоднішні правоекстремістські тенденції і політичні перетворення у Східній Європі. Член Науково-експертної ради Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції з 2013 р.

Попередній матеріал
У центрі Києва невідомий розстріляв Mercedes: поліція повідомила подробиці трагедії
Наступний матеріал
Українські бійці в АТО натрапили на снайперську групу: ліквідовано ворожого стрілка – штаб АТО
Loading...
Бандера, Шухевич та Савченко: чому українці ідеалізують своїх героїв – інтерв'ю

Бандера, Шухевич та Савченко: чому українці ідеалізують своїх героїв – інтерв'ю

Шевченко, Путін, Бандера - українська Вікіпедія визначила десятку топових запитів у квітні

Шевченко, Путін, Бандера - українська Вікіпедія визначила десятку топових запитів у квітні

Степан Бандера отримав звання Героя України

Степан Бандера отримав звання Героя України