5 канал

Шейх Саід: З ім'ям Аллаха захищати свою землю - це святий обов'язок українських мусульман

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" чаював вчений-ісламознавець, один з мусульманських духовних лідерів України, відомий громадський діяч Ісмагілов Сергій Валерійович, або шейх Саід Ісмагілов.

Шейх Саід Ісмагілов – муфтій Духовного управління мусульман України "Умма", один з мусульманських духовних лідерів України, президент ВГО "Український центр ісламознавчих досліджень", голова мусульманської громади "Нур" міста Донецьк. Несподіваний гість чайної церемонії? Мусульманин, араб, ісламіст – а у чому різниця?! Пересічний постсовєтський православний атеїст легко заплутається у цьому трикутнику. У чому конфлікт сунітів і шиїтів – взагалі якесь тригонометричне рівняння з усіма невідомими.

Який він, іслам в Україні, кого ж і за що судять окупанти в захопленому Криму і чи є серед кримських татар ісламісти-терористи? І це ще ні слова про Сирію чи світовий джихад! У нас безліч питань неофіта – то ж дивіться інтерв'ю з філософом та муфтієм Саідом Ісмагіловим.

Довідка.

Народився 9 серпня 1978 року у місті Донецьк. Татарин. У 1993 році вступив до Донецького політехнічного технікуму на факультет технічної механіки, який закінчив в 1997 році. Вищу релігійну освіту отримав на теологічному факультеті Московського вищого духовного ісламського коледжу (нині — Московський ісламський університет), який з відзнакою закінчив у 2001 році, отримавши звання імам-хатиб.

Володіє 4 мовами: українська, російська, татарська, арабська. У 2002 році вступає на факультет філософії і релігієзнавства Донецького державного інституту штучного інтелекту, який успішно закінчує в 2007 році і має два дипломи: бакалавра філософії та магістра релігієзнавства.

Попередній матеріал
"Залізний рятівник": як криголам на Дніпрі сповіщає про прихід весни
Наступний матеріал
Після вручення підозри у Насірова стався інфаркт
Loading...

Армія Іраку звільнила від ісламістів університет Мосула – важливу стратегічну точку

Керівник британської MI6: Росія перешкоджає боротьбі з "Ісламською державою"

Старшу дочку Іслама Карімова отруїли – ЗМІ