5 канал

Шеремета: Громадян треба переконувати стати носіями змін, реформ і спільної української стратегії

Громадян треба переконувати засобами "м'якої сили" стати носіями змін, реформ і спільної української стратегії. Таку думку висловив екс-голова Мінекономрозвитку Павло Шеремета

Він науковець, який продовжує навчатися і сам навчає. Павло Шеремета – президент Київської школи економіки та заступник голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому економічному форумі. Викладає стратегію і лідерство у бізнес-школах багатьох країн Східної Європи та Азії. Обіймав посаду президента Інституту Стратегії Блакитного Океану Малайзії і був першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS). Він також був міністром економічного розвитку і торгівлі у першому уряді Яценюка, але подав у відставку.

Чи треба реформувати реформи і чому так важко йде, якої модерної стратегії має дотримуватися Україна, якщо управлінські й ділові стосунки лишаються феодально-советськими, чи може бути демонтований консенсус олігархів, а суспільство змінитися з патерналістського на ліберальне, чи зможуть популісти знищити господарку і державу. Про це та інше говорили з Павлом Шереметою.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка – відео
Наступний матеріал
Втік з України та здався в Молдові: чим здивувало затримання одіозного судді Чауса
Loading...

У Мінекономрозвитку зробили прогноз щодо курсу гривні на 2017 рік

Зростання економіки України перевершило більшість прогнозів – звіт уряду

Перші підсумки: Гройсман розповів, як підвищення "мінімалки" вплинуло на економіку України