Обмін валют
Обмін валют kordon.com.ua

У Мінекономрозвитку зробили прогноз щодо курсу гривні на 2017 рік

  Січневий стрибок курсу став наслідком сезонних чинників, заявили у міністерстві

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України не очікує значних коливань курсу гривні у поточному році і називає достатніми інструменти Національного банку України, які можуть бути використані для згладжування можливих курсових сплесків. Про це в інтерв'ю УНІАН сказав перший віце-прем'єр-міністр України – міністр економіки Степан Кубів.

  На його думку, січневий стрибок курсу став наслідком сезонних чинників. "Це традиційне явище для початку року: падає ділова активність, скорочується експорт агропродукції, яка є джерелом надходження іноземної валюти в Україну. Але Нацбанк згладжував надмірні коливання курсу гривні. І він має достатній обсяг міжнародних резервів, щоб і надалі згладжувати волатильність курсу нацвалюти", – сказав Кубів.

  За інформацією видання, урядовий прогноз на 2017 рік базується на тому, що зростання економіки становитиме не менше 3% за дефіциту бюджету також 3%, інфляції 8,1% і середньорічного курсу гривні 27,2 грн/$. Експертний прогноз дещо песимістичніший. На думку фінансистів, середньорічний курс становитиме 28 грн/$. У січні Національний банк продав банкам $235,8 млн, купив – $157,8 млн. Міжнародні резерви України у січні скоротилися на 0,6% – до $15,445 млрд станом на 1 лютого 2017 року.

  Попередній матеріал
  В центрі Києва затримали хлопця із бойовою гранатою
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі "5 каналу"
  Loading...

  Гройсман назвав умову, за якої курс гривні міг би бути 18,5 грн/$

  Курс гривні впав через спекулятивні фактори – представник ВР

  Мінфін придбав 100% акцій "Приватбанку" за 1 гривню