Гривня
Гривня foto

Гройсман пояснив знецінення гривні

Наразі в НБУ достатньо можливостей для того, щоб підтримати курс національної валюти

Цьогорічне знецінення гривні пов'язане з падінням ділової активності в період свят, а також з сезонними коливаннями валют. У цьому переконаний прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає "5 канал".

За словами прем'єра, підвищення мінімальної зарплати не вплинуло на курс, оскільки її ще навіть не виплачували. Крім того, Гройсман вважає, що в НБУ достатньо можливостей для того, щоб підтримати національну валюту.

"Резервів, валютних резервів країни достатньо для того, щоб ситуація була абсолютно нормальною і курс залишався у прогнозованих межах. Тому ці коливання мають припинитися. Я думаю, що вже сьогодні, напевно, у тому числі", – повідомив прем'єр.

Він зауважив: "Які треба інтервенції – Національний банк зробить, наскільки я розумію. Тому я вважаю, що сьогодні у Нацбанку достатньо усіх необхідних інструментів, щоб ситуацію повністю стабілізувати".

Як відомо, гривня почала стрімко падати після Різдва. Курс долара зріс на гривню-півтори. І на готівковому ринку сягав навіть позначки у 29 гривень на продажу. Нині валюта врешті почала укріплюватися. За долар в обмінниках напередодні просили приблизно 28,15-28,30 грн.

Попередній матеріал
Справі "діамантових прокурорів" уже півтора року: суд заслухав чергового свідка
Наступний матеріал
У Харкові в житловому будинку розірвалася граната: загинув чоловік
Loading...

Екс-заступник голови НБУ пояснив, що вплинуло на рух курсу гривні

У НБУ пояснили, чому відбувається послаблення гривні

Курс гривні, рівень інфляції та держборгу: основні показники Державного бюджету-2017