Засідання у справі 'діамантових прокурорів'
Засідання у справі 'діамантових прокурорів' 5 канал

Справі "діамантових прокурорів" уже півтора року: суд заслухав чергового свідка

Прокурори все ще чекають на допит основного свідка у справі

Минуло 1,5 року від скоєння злочину, а справу так званих "діамантових прокурорів" продовжують розглядати у Голосіївському райсуді Києва. Про це повідомляє "5 канал".

Напередодні в суді допитали чергового свідка обвинувачення. Це Олександр Осіпов, який 2014 року працював заступником начальника слідчого управління МВС у Київській області.

У той час там розслідували кримінальне провадження щодо незаконного видобутку піску на Київщині. Утім, як засвідчив Осіпов, він цією справою не займався, а з обвинуваченими Шапакіним та Корнійцем не знайомий.

Адвокат "діамантового прокурора" Шапакіна заявив, що покази свідка можуть свідчити про те, що його підзахисний не вчиняв злочину. А от що на це відповів прокурор ГПУ Яніс Сімонов. "Дійсно даний свідок не може нічого повідомити щодо факту передачі неправомірної вигоди тим особам, яким зараз інкримінуються ці злочини, Ці свідки допитуються для того, щоб суд зрозумів, що в повному обсязі проводилося досудове розслідування", – розтлумачив він.

Як зазначив Сімонов, "ми також будемо допитувати інших свідків. На наступних засіданнях ми будемо намагатися забезпечити присутність нашого основного свідка". 

Нагадаємо, Корнійця та екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна затримали 5 липня 2015 року за отримання хабара в розмірі 3 млн 150 тис. грн. Під час обшуків у них знайшли понад півмільйона доларів, автомат і холодну зброю,  у квартирі Корнійця виявили ще й діаманти.

Попередній матеріал
"Широкине стало ще на поверх нижче": найсвіжіша інформація з АТО від журналістки "5 каналу"
Наступний матеріал
Гройсман пояснив знецінення гривні

Справа "діамантових прокурорів": суд допитав ще 3-х свідків

Заміський будинок захисника "діамантового прокурора" спалили вщент

Наступника "діамантового прокурора" Корнійця піймали на розкраданні 30 тонн цукру