суд_діамантові прокурори 5.ua

Затягування справи "діамантових прокурорів": один з основних свідків хабарництва не з'явився на засідання

Загалом у справі фігурують близько 60 свідків, третину з яких вже допитали

На чергове засідання у справі так званих "діамантових прокурорів" Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця не з’явилися свідки обвинувачення. 

"На сьогодні засідання ніяких даних немає і, у зв’язку з цим, суд був вимушений винести таке рішення. Ми не будемо заперечувати, однак у зв'язку з тим, що це основний наш свідок, який безпосередньо брав участь у проведенні тих дій, які ми документували щодо отримання безпосередньо неправомірної вигоди Корнійцем, Гібаленком і Шапакіним за попередньою змовою, то це основний свідок,участь якого безпосередньо ми повинні забезпечити саме на засіданні", - каже прокурор ГПУ Яніс Сімонов.

"З урахуванням того, що свідок тривалий час не з’являється, він затягує процес розгляду кримінального провадження. По суті, у зв’язку з цим судом було застосовано привід, що прискорить винесення законного рішення. Фактично, це та особа, яка передавала неправомірну вигоду", - зазначає адвокат Олександра Корнійця Василь Марченко.

Вже наступного разу, 5 жовтня, до одного з основних свідків у справі з боку обвинувачення Валентина Рака мають застосувати примусовий привід. Крім того, на наступному засіданні планують заслухати ще кількох працівників прокуратури Київської області. Загалом у справі фігурують близько 60 свідків, третину з яких вже допитали.

Нагадаємо, Корнійця та екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна затримали 5 липня 2015 року за отримання хабара в розмірі 3 млн 150 тис. грн. Також під час обшуків у Шапакіна було вилучено 400 тис. дол., а у Корнійця – масу ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашнікова.

Як повідомляв 5.ua, 18 травня, детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП затримали заступника наступника "діамантового прокурора", прокурора Київської області Корнійця на розкраданні 30 тонн цукру

Попередній матеріал
Саме Путін залишив Крим без електрики – Чубаров
Наступний матеріал
У мережі з'явилося відео авіаудару по гуманітарній колоні в Сирії
Loading...

Справа "діамантових прокурорів": суд допитав ще 3-х свідків

Заміський будинок захисника "діамантового прокурора" спалили вщент

У центрі Києва побили "діамантового прокурора" Корнійця

У справі "діамантових прокурорів" заслухали свідків обвинувачення