АТО поблизу Маріуполя 5 канал

"Широкине стало ще на поверх нижче": найсвіжіша інформація з АТО від журналістки "5 каналу"

Ворожі міномети та артилерія не припиняють своєї роботи безпосередньо по цих українських позиціях

Найсвіжішу інформацію про ситуацію на Маріупольському напрямку станом на ранок середи,18 січня, розповіла кореспондентка "5 каналу" Тетяна Ігнатченко.

Зокрема, вона зазначила, що зі спостережень наразі очевидно, що Широкине (Маріупольський напрямок) стало нижче ще на один поверх. "Ті позиції, які розміщені у санаторіях, профілакторіях і служать морпіхам для укриття, продовжують руйнуватися. Міномети та артилерія своєї роботи не припиняють безпосередньо по цих українських позиціях", – повідомила вона.

Якщо говорити про ситуацію в самому Маріуполі, то можна сказати, що у місцевих мешканців ніби "замилилося око". Містяни реагують, коли чують постріли зі 120-мм мінометів,артилерії, гаубиць. Тобто, реагують тоді, коли відбуваються масовані потужні обстріли. А коли відбуваються певні прицільні точкові удари, як сьогодні вночі – точково по Водяному, Широкиному – це вже не сприймається цивільними за якийсь обстріл.

"Маріупольці вже навчилися безпосередньо відрізняти, чи загрожує обстріл їхньому життю, їхнім будинкам чи будинкам сусідів", – зазначила кореспондент.

Додамо також, що найчастіше обстріли відбуваються на околицях Маріуполя, на відстані за 10 кілометрів від міста. Наразі ситуація у Маріуполі відносно спокійна. "Місто уже звиклося з цією війною", – пояснюють місцеві.

Сьогодні, 18 січня, в Маріуполі очікують на міжнародне дипломатичне представництво – це представництво Франції. Крім того, у Маріуполі побуває голова ВЦА Павло Жебрівський. Вони говоритимуть про відновлення інфраструктурних об'єктів, інвестиції в Маріуполь. 

Попередній матеріал
Штаб: Мінометні обстріли відбулися на двох напрямках, активізуються і ворожі снайпери
Наступний матеріал
Справі "діамантових прокурорів" уже півтора року: суд заслухав чергового свідка

Штаб АТО: На всіх напрямках відбуваються обстріли із гранатометів

Ворожі мінометні обстріли та вогонь у відповідь: у Міноборони повідомили про ситуацію на фронті

На Донеччині під час обстрілів окупанти влучили у житловий район – Міноборони