Bloomberg: 2017 року гривня стане найстабільнішою валютою у світі

Водночас, коефіцієнт ризику для України в 2017 році складе 21,5%

2017 року волатильність гривні буде незначною і українська валюта буде найстабільнішою у світі. Про це йдеться в огляді аналітиків Bloomberg, передає УНІАН.

Водночас, як стверджують економісти, інфляція в Україні у 2017 році коливатиметься в межах 10%, що є одним із головних факторів ризику для економіки країни. Так, за підрахунками експертів, коефіцієнт ризику для України в 2017 році складе 21,5%, оскільки прогнозований рівень інфляції перевищує закладений у державний бюджет на 2%.

Втім, аналітики рейтингового агентства переконують, що серед країн, з яких робився прогноз, Україна посідає далеко не перше місце. Так, прогнозований рівень інфляції в Гані становить 11,8%, Нігерії - 12,6%, Єгипті – 17,4%, Аргентині – 23,7%.

Лідером за рівнем скорочення споживчої спроможності населення є Венесуела з прогнозованим рівнем інфляції у 403,5%.

Як зазначають у Bloomberg, найстабільнішою країною по зростанню цін буде цьогоріч Швейцарія. У 2017 році очікуваний рівень інфляції в цій державі складе 0,3%. А от найбільшу стабільність серед валют отримає саме українська гривня.

Як повідомлялося напередодні, ООН прогнозує зростання економіки України 2017 року.

Нагадаємо, на початку січня Світовий банк зберіг прогноз зростання економіки України в 2017 році на рівні 2%, відзначивши при цьому прогрес у реформуванні системи державних фінансів, боргової політики, реформуванні енергетичного та банківського секторів.

Попередній матеріал
"Борг Януковича": На засіданні суду у Лондоні українська сторона навела вагомий аргумент
Наступний матеріал
У ВР зареєстрували законопроект про зменшення швидкості дорожнього руху

Україна виконала "домашнє завдання" МВФ – Мінекономрозвитку

Українська економіка цього року зросла на 1,5% – Гройсман

Гройсман пояснив знецінення гривні