5 канал

Іванов: Замість так званої "ЛНР" насправді вийшла "люмпен-Сомалі"

Усі засновники "ЛНР" з владної команди після "рускої весни" повтікали першими і вивезли багатства – хто до Києва, а хто до Москви. Таку думку висловив український журналіст, блогер та письменник Сергій Іванов

Він десять років працював у прокуратурі рідного Луганська, а коли звільнився – вдарився в блогерство, написав книгу. Окупація змусила покинути рідне місто. Наш колега Сергій Іванов продовжить починання свого друга Дениса Казанського, з яким була написана усна історія "ДНР". Чаювали з Сергієм і відтворили віхи становлення квазіутворення "ЛНР".

Для чого маріонетки створили аж дві "терор-республіки", чому слідчі дії тривають лише по регіоналу Єфремову, а решта злочинців вільно катаються в трикутнику Луганськ-Київ-Москва, скільки заробляли й "кормили" усю країну, а скільки розкрадали з бюджету на Луганщині, чи вдалося відтворити "сталінський ссср" в окремій частині ОРДЛО і в чому таки відмінності між терутвореннями "ЛНР/ДНР?".

Довідка.

Закінчив Східноукраїнський національний державний університет за спеціальністю "правознавство". Здобув кваліфікацію юриста. З 1998 по 2008 працював на прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури Луганської області. Звільнився за власним бажанням.

З 2010 року по 22 січня 2014 року працював у ГУ Міндоходів у Луганській області. З посади був звільнений через публічну підтримку Євромайдану та критику на адресу місцевої та центральної влади. У травні 2014 року після окупації Луганська через загрозу життю змушений був переїхати до Києва.

Попередній матеріал
Від XVIII до ХХ століть: "Давній Галич" вражає унікальними плащаницями
Наступний матеріал
Суд у справі Насірова оголосив вирок: голову ДФС заарештували – відео
Loading...

Ватажок "ЛНР" жаліється на корупцію в російському міністерстві – ІС

Після визнання Путіним "документів", у "ЛНР" почали зміни у "керівництві" – Тимчук

СБУ затримала інформатора терористів "ЛНР", який "зливав" дані про місця дислокації ЗСУ – відео