5 канал

Федорчук: Вата хотіла "хунту", то її отримає

Закон про колаборацію, потім деокупація усього Донбасу і позбавлення прав обирати та бути обраним прислужників російських окупантів. А з Української народної ради Донбасу і Луганщини будуть сформовані справжні військово-цивільні перехідні адміністрації.

Станіслав Федорчук – політолог з Донецька. Випускник Донецького університету. Один з ініціаторів надання імені Василя Стуса своїй alma mater. За першої спроби проти цієї ініціативи та самого Станіслава виступили пліч-о-пліч комуністка Мармазова та горлянка Партії регіонів Олена Бондаренко. Але ДонНУ тепер таки імені Василя Стуса, хоча частково й вимушено "емігрував" у Вінницю. Станіслав також "вимушено переселився" – за 3 роки Грузія-Львів-Київ. Станіслав Федорчук допомагає війську та переселенцям. Один із ініціаторів Української народної ради Луганщини та Донеччини.

Про деокупацію та майбутню візію всяких "ОРДЛО", про вибори та майбутню владу на нині окупованих територіях, про колаборантів та дерашизацію "малої батьківщини", про гібридне протистояння у глибокому тилу.

Дивіться у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаював український політолог, публіцист та письменник Станіслав Федорчук.

Довідка

Український політолог, публіцист, автор книги "Демонтаж лицемірства". Випускник історичного факультету Донецького університету (1998–2003, магістр політології з відзнакою). Голова Донецької організації МНК (2001–2003). До побиття 22 січня 2014 року жив у Донецьку, нині переселенець. Нагороджений відомчою нагрудною відзнакою СБУ "Хрест доблесті" ІІ ступеня (2009). 

Попередній матеріал
Час ламати стереотипи про Захід і Схід: потяг Єднання "Труханівська Січ" знову вирушив у дорогу
Наступний матеріал
Масштабна пожежа: у Києві горів оздоровчий комплекс – відео

Хунта в Росії неможлива - Таран

Янукович через російські ЗМІ: "кривава хунта" вбила знищила 300 мирних жителів

Константинов вважає, що в Україні до влади прийшла хунта