Фото comments.ua

Янукович через російські ЗМІ: "кривава хунта" вбила знищила 300 мирних жителів

  Відсторонений президент Віктор Янукович знову нагадав, що він живий, та зробив заяву для російських ЗМІ.


  Янукович зажадав від київської влади "вивести найманців і війська з територій Донецької, Луганської, Одеської та інших областей, припинити насильство і терор проти власного народу", передає ИТАР-ТАСС.

  Відсторонений президент, під час правління якого загинуло більше сотні мирних протестувальників в Києві, заявив, що "кривава хунта знищила більше 300 мирних жителів".

  "Весь світ побачив, яка кількість людей прийшло на референдум! І ви можете намагатися ігнорувати його результати, але ні ви, ні Європа, ні інші країни вже не можете не визнати - що немає ніяких терористів, і ви ведете війну проти власного народу!", - заявив Янукович.

  Нагадаємо, в ході розслідування пожежі в одеському Будинку профспілок 2 травня було виявлено, що в будівлю заздалегідь занесли вибухову речовину, яку потім було підірвано. Голова РНБО Андрій Парубій також зазначив: "Ніяких сумнівів, це були екстремістські групи, терористичні групи, серед яких були й громадяни РФ".

  Внаслідок зіткнень та пожежі в Одесі 2 травня загинули 48 осіб. Російська пропаганда назвала це "геноцидом" та "фашизмом", однак відомо, що зіткнення розпочали проросійські активісти. Ще 30 людей – бойовиків, які захоплювали держбудівлі – було ліквідовано у Маріуполі 6 травня.

  Між тим, постійно з‘являються повідомлення про викрадення та вбивства сепаратистами мирних жителів та військових.
  Попередній матеріал
  АТО триває, ситуацію в Маріуполі стабілізовано - Турчинов
  Наступний матеріал
  В Лондоні за підтримку Путіна ганьбили російського диригента Герієва