Фото з Facebook

В Лондоні за підтримку Путіна ганьбили російського диригента Герієва

  Під час виступу на Трафальгарскій площі у Лондоні симфонічній оркестр Гергієва глядачі освистали виступ цього російського музичного колективу.


  Як відомо, керівник оркестру Валерій Гергієв підтримав російську окупаційну політику відносно України підписавши "лист трьох сотень" (в березні 2014 року).

  На знак протесту проти цього, українські патріоти влаштували акцію проти виступу Гергієва під час відкриття традиційного концерту Лондонського симфонічного оркестру під відкритим небом на Трафальгарській площі в Лондоні.

  Кілька десятків активістів з українськими прапорами та плакатами в супроводі правозахисника Пітера Тетчелла прийшли на Трафальгарську площу в Лондоні, де мав виступати відомий російський диригент та влаштували скандування "Ганьба!" на адресу Гергієва. Інші глядачі підтримали протестувальників голосними вигуками.

  Крім того, перед глядачами було розгорнуто плакат перед сценою з написом: "Гергієв підтримує війну в Україні!". За словами учасників акції, вони хотіли присоромити відомого диригента за його позицію.


  Попередній матеріал
  Янукович через російські ЗМІ: "кривава хунта" вбила знищила 300 мирних жителів
  Наступний матеріал
  Викраденого на Донеччині російського журналіста допитували та били
  Теги:
  Loading...