Андреас Умланд
Андреас Умланд Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": експерт з генези "путінізму" Андреас Умланд у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про війну, яку юридично не оформили, і трибунал у Гаазі, чому польська Армія Крайова для ЄС – норма, а от історія УПА – проблема

"Він вивчав мови, історію, політику й політиків. Він знавець з усяких європейських неофашизмів, московитського ультранаціоналізму та постсовкового авторитаризму. Політолог та автор майже двох сотень книг, зокрема засновник і головний редактор книжкової серії "Радянські і пострадянські політика та суспільство" у Німеччині. Так – він німець, випускник Лейпцизького університету Андреас Умланд. А ще були Оксфорд, Стенфорд. Він на Жириновському зробив доктора філософії. Викладав на Росії в Уральському держуніверситеті та в Україні – в Києво-Могилянській академії та Київському національному університеті. А ще Андреас Умланд входить до науково-експертної ради Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції.

Війна, яку юридично не оформили, і трибунал в Гаазі – чи зможе "колективний чуркін" перемогти право, чи правий ухил розвалить Європейську Унію і чи це поправіння продовжиться, чи вдасться конкретному "путіну" перемогти абстрактні європейські цінності, чому польська Армія Крайова для ЄС – норма, а от історія УПА –проблема і як цю історію грають в сучасній гібридній політиці", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме  німецький політолог, фахівець з питань російського ультранаціоналізму та авторитаризму (в тому числі генези путінізму), європейського неофашизму Андреас Умланд.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 8 березня 2017 року.

Довідка

Андреас Умланд
Андреас УмландFacebook / За Чай.com

Народився в місті Єна, Тюрингія, НДР. Вивчав російську мову, новітню історію і політологію в Лейпцизькому університеті, Вільному університеті Берліна, Оксфордському університеті і Стенфордському університеті як стипендіат Фонду ім. Фрідріха Еберта, Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Програми європейського відродження Навчального фонду німецького народу.

У 1999 р. отримав ступінь доктора філософії в області історичних наук у Вільному університеті Берліна, захистивши дисертацію на тему зльоту Володимира Жириновського в російській політиці. У 2008 р. отримав ступінь доктора філософії в галузі політичних наук Кембріджського університету, захистивши дисертацію про пострадянське російське "негромадянське суспільство".

Автор понад 180 наукових і публіцистичних статей про сьогоднішні правоекстремістські тенденції і політичні перетворення у Східній Європі. Член Науково-експертної ради Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції з 2013 р.

Попередній матеріал
В ході обшуків у керівника держпідприємства знайшли позолочений рукомийник – Луценко
Наступний матеріал
Україна і 5 країн Східної Європи закликали США допомогти у боротьбі проти РФ
Loading...

Шейх Саід: З ім'ям Аллаха захищати свою землю - це святий обов'язок українських мусульман

Шеремета: Громадян треба переконувати стати носіями змін, реформ і спільної української стратегії

Сергій Фоменко, гурт "Мандри": Вільні люди переможуть носіїв рабства

Огризко: Вкидання усяких "мирних планів артеменків" - це засіб Путіна дратувати Захід

Панич: Щоденні "зради" не призводять до атомізації суспільства

Герой АТО: У людей поблизу фронту й досі ростелевізор перемагає реальність