5 канал

Тимчук: У боротьбі з українськими медійними рупорами Кремля треба застосовувати практику Ізраїлю

У боротьбі з українськими медійними рупорами Кремля нам треба застосовувати практику Ізраїлю - нацбезпека вища за критику усяких Дунь Міятович у недемократизмі. Таку думку висловив український військовий, політичний журналіст, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Дмитро Тимчук – підполковник запасу та актуальний народний депутат, завітає ввечері і як координатор "Інформаційного спротиву" розповів про спротив, про оборону й контрофензиву у гібридних та підступних умовах неоголошеної війни. Про розвідку та диверсантів, про ССО та асиметричні удари по ворогу, про готовність до війни одночасно на багатьох фронтах, про політичну стійкість інституцій та контрреволюцію в тилу, про непокараних злочинців та недоторканність "п'ятої колони" агресора. Дмитро Тимчук був за Чай.com.

Довідка.

Народився у м. Чита, РРФСР. Дитинство провів у Німеччині (батько-офіцер проходив службу у Групі радянських військ у Німеччині, 1978–1983). Юність провів у Бердичеві на Житомирщині. Закінчив Бердичівський політехнічний коледж. У 1995 році закінчив факультет військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища.

У 1995-1997 проходив службу у військах протиповітряної оборони. У 1997-2000 працював у штабі Національної гвардії України. У 2000-2012 перебував на роботі в різних структурних підрозділах Міністерства оборони України. З 2 березня 2014 — координатор групи "Інформаційний спротив".

Став відомим через детальне висвітлення перебігу анексії Криму, інтервенції Російської Федерації в Україну, а також сепаратистських виступів та російської диверсійної діяльності в Україні. Народний депутат України 8-го скликання.

Попередній матеріал
Бранця Кремля Станіслава Клиха етапували з Челябінська – адвокат Новіков
Наступний матеріал
Окупанти гатять із танків, БМП та 152 мм артилерії: двох бійців поранено
Loading...

У Дебальцеве перекинули 200 найманців з РФ та роту кадирівців – Тимчук

Ворог перекинув під Авдіївку нову тактичну зброю та 8 вантажівок з особовим складом – Тимчук

У "ДНР" вигадали два нових "інформаційних тренди" – Тимчук