5 канал

Огризко: Вкидання усяких "мирних планів артеменків" - це засіб Путіна дратувати Захід

Вкидання усяких "мирних планів артеменків" – це засіб Путіна руками "корисних ідіотів" дратувати Захід. Таку думку висловив український дипломат, колишній міністр закордонних справ та посол Володимир Огризко

Коли він був міністром закордонних справ, то отримав супроти себе цілу коаліцію ворогів: Партія регіонів + БЮТ + комуністи. Його люто ненавидів Кремль, а Тбілісі нагородило Орденом Честі. Кадровий дипломат Володимир Огризко чаював с з нами. Якщо воєнного рішення деокупації українських земель не видно, то що може статися на дипломатичному фронті, як впливати на "друзів путіна" в ЄС та НАТО, чи має Центр вивчення Росії реальну стратегію гібридної оборони і що нам далі робити із "запеклою любов'ю агресора-сусіда".

Довідка.

У 1978 закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка, спеціаліст з міжнародних відносин, референт-перекладач з німецької мови. Кандидат історичних наук, володіє німецькою та англійською мовами.

У Міністерстві закордонних справ України з 1978-го. З 18 грудня 2007 по 3 березня 2009 року – міністр закордонних справ України.

Нагороди: орден "За заслуги" ІІІ ступеня (2006), відзнака Президента України – Хрест Івана Мазепи (2010), почесна грамота Кабінету Міністрів України (2002), почесна грамота Центральної виборчої комісії (2006), почесна грамота МЗС України, відзнака МЗС України І ступеня, інші зарубіжні державні нагороди.

Попередній матеріал
10 років творчості: пенсіонерка з Одеси перетворила під'їзд багатоповерхівки на справжню арт-галерею
Наступний матеріал
На Донбас вдерлися дві колони вантажівок "путінського гумконвою" – ДПСУ
Loading...

Огризко: Росія не готова для війни, вона здатна лише на локальні конфлікти

Результати розслідування катастрофи MH17 можуть викликати нові санкції проти Росії - Огризко

Огризко: Треба бути абсолютно "обєзбашеним", щоб зараз піти війною на Україну