5 канал

Результати розслідування катастрофи MH17 можуть викликати нові санкції проти Росії - Огризко

Дипломат переконаний, тепер ні в кого з великих партнерів України на Заході не виникне питання, чи була там Росія

Колишній  чільник міністерства закордонних справ України Володимир Огризко в ефірі "5 каналу" наголосив, що результати попереднього розслідування катастрофи рейсу MH17 можуть стати підставою для посилення санкцій проти Росії або ж і їхнього продовження.

"Цей висновок може бути додатковим гарним аргументом на тему продовження санкцій, а можливо і посилення їх. Тому що тепер ні в кого з наших великих партнерів на Заході запитання – а чи була там Росія? Була! Цей звіт дає нам серйозного козирного туза в руки. На сьогодні всім нашим дипломатичним установам потрібно брати цей попередній звіт і обходити всіх, починаючи від президентів і закінчуючи депутатами парламентів у тих країнах де працюють наші посольства – пояснювати, роз’яснювати, доводити, аргументуючи це тим, що це не висновок України, а висновок міжнародної слідчої групи", - заявив дипломат.

Нагадаємо, напередодні міжнародна група слідчих оприлюднила результати розслідування, яке доводить, що літак було збито з території, яку контролювали російські найманці і з "Бука", привезеного з Росії.

17 липня 2014-го бойовики відзвітували, що збили ракетою український військовий транспортний літак, коли ж з'ясувалося, що поцілили вони насправді в іноземний пасажирській лайнер – різко змінили риторику й стали відхрещуватися від скоєного. На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб – 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули. 

Попередній матеріал
Слідчі ГПУ затримали на хабарі заступника міського голови Херсона
Наступний матеріал
Пєсков не побачив доказів провини Росії у доповіді по МН17
Loading...

Експерти: Після звіту щодо MH17 Росія відреагує потужним інформаційним вкидом, щоб відволікти увагу

Корчілава: Слідча група натякнула Росії, що далі будуть прізвища винних людей у катастрофі рейсу MH17

Bellingcat: Росія надала нові компрометуючі дані щодо катастрофи MH17 над Донбасом

Клімкін: Щодо MH17 вирішено створити міжнародний трибунал

Спільна заява голів п'яти МЗС: слідчі анонсували публікацію попереднього звіту розслідування щодо катастрофи MH17

5 канал - трансляція наживо