5 канал

Корчілава: Слідча група натякнула Росії, що далі будуть прізвища винних людей у катастрофі рейсу MH17

Сьогодні, 28 вересня, в Гаазі відбулася прес-конференція міжнародної спільної слідчої групи в ході розслідування у справі збитого в небі над Донбасом Boeing МН17

В ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" політичний експерт Бачо Корчілава заявив, що Міжнародна слідча група натякнула Росії - далі будуть опубліковані прізвища причетних до катастрофи рейсу MH17.

"Захід - він складається з процедур. Зараз закінчилася дуже важлива процедура - експертиза. У російської преси була просто істерика на прес-конференції, тому що 90% питань задавали російські журналісти і вони намагалися весь час знайти якісь слабкі точки, але на стільки грамотно і добре була підготовлена експертиза і було дано хороші відповіді. І в принципі Росії натякнули на цій прес-конференції, що далі будуть прізвища винних людей. Тому що це дає вже не експертна група, а слідча група", - заявив Корчілава.

Нагадаємо, на прес-конференції в Гаазі Міжнародна слідча група заявила, що рейс МН17 був збитий 17 липня 2014 року ракетою серії 9М38, яка була випущена з ЗРК "Бук", і цей комплекс був доставлений з території Російської Федерації.

Попередній матеріал
Порошенко провів перемовини з Президентом Європейської Ради Туском
Наступний матеріал
На Одещині вирішили перепоховати останки сподвижника Сталіна

Сторожук: Сьогодні міжнародна слідча група оприлюднила лише 3% своїх доказових матеріалів

Порошенко про катастрофу рейсу МН17: "Бук"-вбивця прибув з Росії