фото АПУ

Порошенко провів перемовини з Президентом Європейської Ради Туском

  Сторони узгодили підходи щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

  У середу, 28 вересня, Президент України Петро Порошенко провів переговори з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, під час його візиту до України. Про це інформує прес-центр АПУ.

  Як зазначається, під час переговорів Глава держави висловив Президентові Європейської Ради вдячність за незмінну особисту підтримку України у боротьбі з російською агресією та впровадженні реформ.

  Крім того, Порошенко поінформував Туска про розвиток ситуації на Донбасі та зусилля України у реалізації Мінських домовленостей у контексті обговорення майбутніх відносин між ЄС та Росією під час засідання Європейської Ради 20-21 жовтня.

  "Ми розраховуємо на збереження солідарності ЄС з Україною та продовження санкційного тиску на Росію до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України", - наголосив Президент.

  Дивіться також: Туск заявив, що Європа буде активно відповідати на атаку РФ по Україні

  У свою чергу Дональд Туск привітав успішні кроки української влади на шляху реформ, підтвердженням чого стало рішення МВФ про відновлення програми співпраці з Україною. За словами Туска, це є позитивним сигналом підтримки реального прогресу в реформах, включаючи боротьбу з корупцією.

  "Я хочу підтвердити, що Європейський Союз готовий і надалі всебічно підтримувати Україну на шляху економічного зростання, реформ та протидії агресії", - запевнив Президент Європейської Ради.

  Крім того, лідери скоординували підходи щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також якнайшвидшого схвалення Європейським Парламентом та Радою ЄС рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України.

  Повідомляється також, що сторони обговорили графік політичного діалогу на найвищому рівні по лінії Україна-ЄС до кінця року, включаючи орієнтовні терміни проведення чергового саміту.

  Нагадаємо, 26 вересня комітет Європарламенту проголосував за безвізовий режим для України.

  Попередній матеріал
  Дослідження показало, хто найбільш активно покидав окуповані Крим та Донбас
  Наступний матеріал
  Корчілава: Слідча група натякнула Росії, що далі будуть прізвища винних людей у катастрофі рейсу MH17
  Loading...

  Туск: ЄС перегляне відносини з РФ вже у жовтні

  Коли українці зможуть їздити без віз до ЄС

  Представник України при ЄС розповів про порядок розгляду безвізового режиму в Європарламенті

  Комітет Європарламенту проголосував за безвізовий режим для України