віза 5.ua

Коли українці зможуть їздити без віз до ЄС

Сьогодні Комітет Європарламенту голосуватиме за надання Україні безвізового режиму

Комітет Європарламенту із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ сьогодні затвердить доповідь та проект законодавчої резолюції щодо надання Україні безвізового режиму. Голосування за доповідь болгарського депутата Марії Габріел заплановано на 18:40 за київським часом.

Сподіваємося, що сьогодні цей Комітет дасть "зелене світло" для безвізового режиму з Україною. Про це в ефірі "5-го каналу" заявила Мар’яна Кузьо, експерт з євроінтеграції організації "Українська призма".

"Голосування, яке відбуватиметься в цьому Комітеті, є дійсно дуже важливим етапом. Скажу так – це ще не фінал, але наступний важливий етап на шляху  до безвізового режиму України з ЄС. Оскільки сьогодні власне представлена доповідь пані Габріель буде поставлена на голосування. Ми сподіваємося, що сьогодні цей Комітет дасть "зелене світло" для безвізового режиму з Україною. Але тут відразу хочеться сказати, що будуть ще наступні етапи, тобто, є ще певні бюрократичні і технічні процедури, які Україна повинна пройти разом з Європейським Союзом. Тому, якщо сьогодні це "зелене світло" дадуть Україні, то наступним кроком буде голосування цієї доповіді на пленарному засіданні Європарламенту", – сказала вона.

Як повідомляв 5.ua, євродепутат Андрій Пленкович запевнив, що сьогодні у комітеті ЄП схвалять доповідь щодо безвізу для України.

Попередній матеріал
У Дніпровській лікарні посилили заходи безпеки щодо підозрюваного у вбивстві поліцейських
Наступний матеріал
У Львові з обмінника вкрали сейф з мільйоном гривень

Українці зможуть їздити до Болгарії за безкоштовними багаторазовими візами

Представник України при ЄС розповів про порядок розгляду безвізового режиму в Європарламенті

Одна з острівних країн Карибського моря скасувала візовий режим для України

Більшість в ЄП хоче повного й безумовного безвізового режиму для України – євродепутат