5 канал

Сторожук: Сьогодні міжнародна слідча група оприлюднила лише 3% своїх доказових матеріалів

Сьогодні, 28 вересня, в Гаазі відбулася прес-конференція міжнародної спільної слідчої групи в ході розслідування у справі збитого в небі над Донбасом Boeing МН17

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" повідомив перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук.

"Це лунало не від нас, для об'єктивності ми говорили, що це має заявляти прокурор Нідерландів і інші країни учасниці міжнародної спільної слідчої групи, щоб не звинуватили у тому, що Україна диктує результати спільного розслідування. І тому те, що сьогодні було показано, це всього 3% тих матеріалів, які є в наявності у міжнародної слідчої групи", - повідомив Сторожук.

"Серед не оприлюднених доказів є ще більш викривальні записи, про які ми не можемо не розголошувати, не повідомляти, тому що це може нашкодити слідству у подальшому. Звичайно, там є конкретні імена. Суть сьогодні була у тому, що ми показали, хто насправді винен у збитті літака і родичі загиблих це все зрозуміли. Звичайно, у них були питання до своїх правоохоронних органів, яких вони будуть вживати заходів, щоб покарати дійсно винних", - додав він.

Нагадаємо, на прес-конференції в Гаазі міжнародна слідча група заявила, що рейс МН17 був збитий 17 липня 2014 року ракетою серії 9М38, яка була випущена з ЗРК "Бук", і цей комплекс був доставлений з території Російської Федерації.

Попередній матеріал
Знешкодити противника та приборкати вівчарку: як школярі проходять навчання на базі Нацгвардії
Наступний матеріал
У середмісті Москви на будинку замайорів величезний прапор України

Результати розслідування катастрофи МН17 є висновком міжнародної слідчої групи, а не лише України – Сторожук

Слідчим JIT відомі імена 100 причетних до трагедії МН17 осіб

Оприлюднення результатів розслідування катастрофи МН17 – відео