Дмитро Сторожук 5 канал

Результати розслідування катастрофи МН17 є висновком міжнародної слідчої групи, а не лише України – Сторожук

У ГПУ наголошують, що оприлюднені дані, хоч і збігаються з попередніми висновками України, є рішенням міжнародного слідства

Доповідь міжнародної слідчої групи про збитий малайзійський Boeing підтвердила раніше оприлюднені Україною факти щодо цієї катастрофи. Про це "5 каналу" заявив представник Генеральної прокуратури Дмитро Сторожук.

"Сьогоднішній висновок є позитивним для нашої держави, тому що в цьому випадку про такі результати, про які в нас в країні говорили вже давно, і про ті факти, які були оприлюднені, не обійшли і громадське обговорення, і в засобах масової інформації, але це була позиція виключно України", - повідомив Сторожук.

За його словами, важливо відзначити, що оголошені результати є спільним висновком всіх п'яти держав, що входять до слідчої групи, а не лише позицією Києва.

"На сьогоднішній день ми бачимо, що ця позиція підтримана спільною міжнародною слідчою групою, в яку входить п'ять країн - Бельгія, Австралія, Нідерланди, Малайзія і Україна. Це є спільне рішення, це не є рішення України. Це є рішення міжнародної спільної слідчої групи", - наголосили ГПУ.

Як повідомляв 5.ua, висновки розслідування повністю розвіюють міф щодо причетності України до трагедії рейсу МН17.

Як відомо, секретний експеримент у справі щодо розслідування катастрофи МН17 у небі над Донбасом показав причетність російської зброї до трагедії. 

Нагадаємо, 17 липня 2014-го бойовики відзвітували, що збили ракетою український військовий транспортний літак, коли ж з'ясувалося, що поцілили вони насправді в іноземний пасажирській лайнер – різко змінили риторику й стали відхрещуватися від скоєного. На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб – 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Попередній матеріал
На Чорноморському узбережжі відкрилась виставка лідера сіоністського руху Жаботинскього
Наступний матеріал
Луценко планує позбавити НАБУ виключного права на розслідування корупційних злочинів
Теги:
Loading...

Експерт: висновки розслідування катастрофи МН17 повністю розвіюють міф щодо причетності України

Оприлюднення результатів розслідування катастрофи МН17 – відео

Розслідування катастрофи МН17: секретний експеримент показав причетність російської зброї - ЗМІ

МЗС України прокоментувала інформацію щодо маршруту збитого малазійського лайнера Boeing-777