dt.ua

МЗС України прокоментувала інформацію щодо маршруту збитого малазійського лайнера Boeing-777

Надані свідчення безпосередньо вказують на причетність російської сторони до трагедії

Оприлюднена інформація щодо маршруту Boeing-777 малазійських авіліній вказує на безпосередню причетність Російської Федерації до збиття літака. Про це йдеться у заяві вітчизняного МЗС.

У вітчизняному дипвідомстві наголошують, що надані дані надзвичайно важливі, оскільки прямо вказують на причетність Росії до збиття судна. Так "5-му каналу" прокоментувала результати розслідування міжнародної слідчої групи і прокуратури Нідерландів речниця МЗС України Мар'яна Беца.

"Новий і вкрай важливий елемент сьогоднішньої доповіді – це те, як здійснювався маршрут, яким чином зброя потрапила на територію України, а саме, що зброя потрапила з Росії на територію України та була вивезена у зворотному напрямку через контрольовану лише росіянами та їхніми бойовиками ділянку українсько-російського кордону. Це ще раз вказує на безпосередню причетність держави-агресора до збиття літака", - наголосила вона.

Як повідомляв 5.ua, висновки розслідування повністю розвіюють міф щодо причетності України до трагедії рейсу МН17.

Як відомо, секретний експеримент у справі щодо розслідування катастрофи МН17 у небі над Донбасом показав причетність російської зброї до трагедії. 

Нагадаємо, 17 липня 2014-го бойовики відзвітували, що збили ракетою український військовий транспортний літак, коли ж з'ясувалося, що поцілили вони насправді в іноземний пасажирській лайнер – різко змінили риторику й стали відхрещуватися від скоєного. На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб – 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Попередній матеріал
Луценко планує забирати закордонні паспорти у нардепів, яких підозрюють у злочинах
Наступний матеріал
Моторошна ДТП на Дніпропетровщині: загинуло четверо осіб

Експерт: висновки розслідування катастрофи МН17 повністю розвіюють міф щодо причетності України

Оприлюднення результатів розслідування катастрофи МН17 – відео

Слідчим JIT відомі імена 100 причетних до трагедії МН17 осіб

Розслідування катастрофи МН17: секретний експеримент показав причетність російської зброї - ЗМІ