ru.tsn.ua

Bellingcat: Росія надала нові компрометуючі дані щодо катастрофи MH17 над Донбасом

  Інформація від російського Міноборони має суперечливий характер і не збігається з попередніми свідченнями з боку РФ

  Група журналістстів-розслідувачів Bellingcat повідомляє, що нові дані, надані Міністерством оборони Росії щодо збиття на Донбасі літака рейсу MH17, суперечать раніше оголошеній інформації. Про це йдеться у повідомленні на сайті Bellingcat.

  "21 липня 2014 року російське Міноборони заявило, що російськими засобами контролю повітряного стану зафіксований набір висоти літаком українських ВПС, ймовірно Су-25, у напрямку малайзійського Boeing. Відстань літака Су-25 від Boeing становила від 3 до 5 кілометрів. Сьогодні на прес-конференції була викладена зовсім інша версія", - зазначено у повідомленні.

  Зокрема, наголошується, що натепер версія російського Міноборони не згадує про Су-25. "За їхніми словами, виявилося, що біля MH17 не було взагалі ніяких літаків або будь-яких інших об’єктів", – зазначають у Bellingcat.

  "Тепер вже цілком зрозуміло, що 21 липня 2014 року Міністерство оборони Росії представило громадськості явно сфабриковані свідчення і заяви. Про це повідомляють й нові дані, представлені самим Міноборони", – наголошують розслідувачі.

  Зазначимо, що у липні цьогоріч Bellingcat звинуватила Росію в спробі представити неправдиві відомості про катастрофу MH17. Так, у Bellingcat опублікували новий звіт про катастрофу рейсу MH17 влітку 2014 року в небі над Донбасом за назвою "MH17, 2 роки. Дослідження інформації з відкритих джерел".

  Як повідомлялося, 15 вересня у Росії вирішили підготувати "відповідь" на розслідування Нідерландів щодо збитого малазійського лайнера у небі над Донбасом.

  Нагадаємо, 17 липня 2014-го бойовики відзвітували, що збили ракетою український військовий транспортний літак, коли ж з’ясувалося, що поцілили вони насправді в іноземний пасажирській лайнер – різко змінили риторику й стали відхрещуватися від скоєного. На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб – 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

  Попередній матеріал
  Порошенко особисто подякував водієві маршрутки, який намагався зупинити "дніпровського стрілка"
  Наступний матеріал
  Загострення в АТО: бойовики різко збільшили кількість обстрілів та калібр зброї

  Україна закликала Радбез ООН створити міжнародний трибунал для розслідування катастрофи МН17

  Катастрофа МН17 на Донбасі: у Росії вирішили підготувати "відповідь" на розслідування Нідерландів

  У Нідерландах назвали точну дату офіційної публікації звіту щодо збитого малайзійського Боїнга МН17

  Розслідування МН17: в Україні провели унікальний натурний експеримент