nypost.com

Експерти: Після звіту щодо MH17 Росія відреагує потужним інформаційним вкидом, щоб відволікти увагу

Після сенсаційного звіту міжнародної слідчої групи щодо рейсу MH17 РФ відреагує потужним інформаційним вкидом, щоб відволікти увагу

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко.

"Тема інформаційної агресії дуже важлива. Мені здається, що ми зараз маємо очікувати, якогось інформаційного вкидання, яке спробує відволікти увагу світової громадськості від цієї теми. Тобто зараз будуть думати, проте здається, що вони вже мали про це думати, а після того, як це сталося тут вже треба запускати механізми. Нам просто треба почекати якийсь певний час і ми побачимо щось таке, що відразу буде відволікати від цього", - зазначив Огризко.

"Але ця технологія працює. Дійсно протягом чотирьох днів, максимум, будуть спроби з декількох сторін, не тільки одного вогнища, а кількох осередків, для того, щоб відвернути увагу від цієї події - сенсаційної насправді. Вкид має бути потужним", - додав радник голови СБУ Юрій Тандіт.

Нагадаємо, на прес-конференції в Гаазі міжнародна слідча група заявила, що рейс МН17 був збитий 17 липня 2014 року ракетою серії 9М38, яка була випущена з ЗРК "Бук", і цей комплекс був доставлений з території Російської Федерації.

Попередній матеріал
У СММ ОБСЄ назвали місце ескалації конфлікту у зоні АТО
Наступний матеріал
Головні події дня в одному відео: звіт по MH17, нові санкції проти РФ, смерть Переса

Сторожук: Сьогодні міжнародна слідча група оприлюднила лише 3% своїх доказових матеріалів

Порошенко про катастрофу рейсу МН17: "Бук"-вбивця прибув з Росії