5 канал

Панич: Щоденні "зради" не призводять до атомізації суспільства

Щоденні "зради" не призводять до атомізації суспільства. Ми починаємо аналізувати, сперечатися і врешті – думати. Таку думку висловив доктор філософських наук, професор, перекладач, провідний науковий працівник НВО "Дух і Літера" Олексій Панич.

Завітав на нічний чайок одесит з донбаським загартуванням. Шахтар і філолог, металург і філософ Олексій Панич. Чим завершиться протистояння совєтської та української частин країни й суспільства, чи незворотними є зміни і який потенціал реставрації, про війну всіх проти всіх на тлі реальної агресії, про візію суспільної єдності та випробування, які нас чекають попереду.

Відповіді на ці та інші питання дивіться у відео:

Довідка.

Народився в Одесі. У 1982 році закінчив філософський факультет Донецького національного університету. У 1982 році – працює шихтувальником мартенівського цеху на Донецькому металургійному заводі ім. Леніна. У 1983-1984 роках відслужив у Радянській армії. Протягом 1982-1985 років працював на шахті ім. Калініна гірником очисного забою.

У 1987-1989 роках – режисер у Донецькому обласному Будинку працівників культури. З 1992 року – викладач у Донецькому гуманітарному інституті (пізніше Гуманітарний інститут ДонНУ). Протягом 1991-2001 років – директор. З 2001-го – заступник директора і завідувач кафедрою культурології.

Доктор філософії, дисертація на тему "Скептицизм в британській філософії Нового часу" (2009).

Попередній матеріал
ВР просять відсторонити Ляшка від засідань за анекдот із матюками – відео
Наступний матеріал
Записки з передової: У старій Авдіївці від влучання ворожого снаряду сталася сильна пожежа – відео
Loading...

Гройсман закликав організаторів блокади Донбасу спільно боротися з контрабандою на лінії розмежування

Окупувавши Крим і Донбас, Росія спровокувала зростання міжнародного тероризму – Турчинов

На Донбасі помічені відмінно екіпіровані групи спецназу ГРУ Росії – Тимчук