Сергій Іванов

"ЗА ЧАЙ.COM": луганський журналіст Сергій Іванов у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про те, скільки заробляли й "кормили" усю країну, а скільки розкрадали з бюджету на Луганщині і чи вдалося відтворити "сталінський ссср" в окремій частині ОРДЛО?

"Він десять років працював у прокуратурі рідного Луганська, а коли звільнився – вдарився в блогерство, написав книгу. Окупація змусила покинути рідне місто. Наш колега Сергій Іванов продовжить починання свого друга Дениса Казанського, з яким була написана усна історія "ДНР". Почаюємо з Сергієм і відтворимо віхи становлення квазіутворення "ЛНР".

Для чого маріонетки створили аж дві "терор-республіки", чому слідчі дії тривають лише по регіоналу Єфремову, а решта злочинців вільно катаються в трикутнику Луганськ-Київ-Москва, скільки заробляли й "кормили" усю країну, а скільки розкрадали з бюджету на Луганщині, чи вдалося відтворити "сталінський ссср" в окремій частині ОРДЛО і в чому таки відмінності між терутвореннями "ЛНР/ДНР?", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме український журналіст, блогер та письменник Сергій Іванов.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 6 березня 2017 року.

Довідка.

Закінчив Східноукраїнський національний державний університет за спеціальністю "правознавство". Здобув кваліфікацію юриста. З 1998 по 2008 працював на прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури Луганської області. Звільнився за власним бажанням. 

З 2010 року по 22 січня 2014 року працював у ГУ Міндоходів у Луганській області. З посади був звільнений через публічну підтримку Євромайдану та критику на адресу місцевої та центральної влади. У травні 2014 року після окупації Луганська через загрозу життю змушений був переїхати до Києва.

Сергій Іванов

Попередній матеріал
Інваліди та поранені ветерани АТО тепер можуть самі обирати санаторій для реабілітації
Наступний матеріал
Печерський суд зняв арешт із 312,5 млн грн сина екс-президента Януковича – ЗМІ