Сергій Іванов
Сергій Іванов Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": луганський журналіст Сергій Іванов у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про те, скільки заробляли й "кормили" усю країну, а скільки розкрадали з бюджету на Луганщині і чи вдалося відтворити "сталінський ссср" в окремій частині ОРДЛО?

"Він десять років працював у прокуратурі рідного Луганська, а коли звільнився – вдарився в блогерство, написав книгу. Окупація змусила покинути рідне місто. Наш колега Сергій Іванов продовжить починання свого друга Дениса Казанського, з яким була написана усна історія "ДНР". Почаюємо з Сергієм і відтворимо віхи становлення квазіутворення "ЛНР".

Для чого маріонетки створили аж дві "терор-республіки", чому слідчі дії тривають лише по регіоналу Єфремову, а решта злочинців вільно катаються в трикутнику Луганськ-Київ-Москва, скільки заробляли й "кормили" усю країну, а скільки розкрадали з бюджету на Луганщині, чи вдалося відтворити "сталінський ссср" в окремій частині ОРДЛО і в чому таки відмінності між терутвореннями "ЛНР/ДНР?", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме український журналіст, блогер та письменник Сергій Іванов.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 6 березня 2017 року.

Довідка.

Закінчив Східноукраїнський національний державний університет за спеціальністю "правознавство". Здобув кваліфікацію юриста. З 1998 по 2008 працював на прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури Луганської області. Звільнився за власним бажанням. 

З 2010 року по 22 січня 2014 року працював у ГУ Міндоходів у Луганській області. З посади був звільнений через публічну підтримку Євромайдану та критику на адресу місцевої та центральної влади. У травні 2014 року після окупації Луганська через загрозу життю змушений був переїхати до Києва.

Сергій Іванов
Сергій ІвановFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Інваліди та поранені ветерани АТО тепер можуть самі обирати санаторій для реабілітації
Наступний матеріал
Печерський суд зняв арешт із 312,5 млн грн сина екс-президента Януковича – ЗМІ
Loading...