5.ua

Печерський суд зняв арешт із 312,5 млн грн сина екс-президента Януковича – ЗМІ

  24 лютого 2016 року ПАТ "МІБ" заблокував 312,5 млн грн, які належать синові попереднього президента України Олександру Януковичу та надійшли на рахунок у банку

  Печерський районний суд міста Києва зняв арешт із майна бізнесмена Олександра Януковича, сина екс-президента України Віктора Януковича, у вигляді 312,5 млн грн грошових коштів, що перебувають на рахунку в Міжнародному інвестиційному банку (МІБ). Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Клопотання адвоката Салазського О.С., що діє в інтересах особи-2, про скасування арешту майна – задовольнити. Скасувати арешт на грошові кошти, які знаходяться на рахунку особи-2 у ПАТ "Міжнародний інвестиційний банк", накладений ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва Тарасюк К.О. від 25.01.2017 року у справі №757/4336/17-к", – йдеться в тексті рішення суду від 2 березня у справі №757/10985/17-к, оприлюдненому в Єдиному реєстрі судових рішень.

  Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", в рішенні йдеться про Януковича ("особа-2" у судовому рішенні), а саме про кошти, що надійшли з його Всеукраїнського банку розвитку (ВБР) до МІБ.

  Додамо, що Фонд гарантування пояснив перерахування 312,5 млн грн з ліквідованого "Всеукраїнського банку розвитку" до "Міжнародного інвестиційного банку" задоволенням вимог. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, коментуючи рішення Печерського районного суду Києва про зняття арешту з 312,5 млн грн, що надійшли до МІБ з ліквідованого ВБР, який раніше належав сину екс-президента України Віктора Януковича.

  "Уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ВБР розпочато задоволення підтверджених вимог кредиторів шостої і сьомої черг, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб". Виплати здійснюються у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок кредитора і до повного погашення заборгованості", – повідомили у Фонді гарантування вкладів, відзначаючи, що у даному випадку ліквідатор банку перерахував кошти за вказаними в реєстрі кредиторів реквізитами. 

  Як повідомлялося, 24 лютого ПАТ "МІБ" заблокував 312,5 млн грн, які належать синові попереднього президента України Олександру Януковичу та надійшли на рахунок у банку, про що повідомив на своєму веб-сайті. Банк при цьому зазначає, що надходження зазначених коштів не був погоджено з адміністрацією ПАТ "МІБ" і виявилося для банку несподіванкою.

  Згідно з постановою Печерського районного суду від 25 січня 2017 року, оприлюдненою в Єдиному державному реєстрі судових рішень, четверо осіб у січні поточного року перерахували на рахунки в МІБ загалом 312,5 млн грн. Як встановив суд під час засідання, фактичним власником зазначених коштів є власник Всеукраїнського банку розвитку (ВБР).

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": луганський журналіст Сергій Іванов у ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Центр протидії корупції подав до суду на СБУ через засекречення е-декларацій
  Loading...

  ГПУ оголосила у розшук сина Януковича

  Суд ЄС зняв санкції проти молодшого сина Януковича

  Підприємство сина Януковича отримало замовлення на 17,6 млн грн