thekievtimes.ua

Суд ЄС зняв санкції проти молодшого сина Януковича

  Лист української прокуратури в ЄС не містив доказів його злочинів

  Суд загальної юрисдикції Європейського Союзу зняв санкції проти молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича. Про це йдеться в повідомленні суду, повідомляє видання ZN.UA.

  "Рішення Ради ЄС 2014/119/СЗПБ від 5 березня 2014 року щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних осіб, організацій та органів у зв'язку з ситуацією в Україні, та Регламент Ради (ЄС) №208/2014 від 5 березня 2014 року щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних фізичних і юридичних осіб, з урахуванням ситуації в Україні анулюються, оскільки вони відносяться до Віктора Вікторовича Януковича", - сказано в рішенні суду.

  Всі витрати у цій справі несе Рада ЄС на користь дружини сина екс-президента Ольги Янукович. Суд дійшов висновку, що при включенні молодшого сина Януковича до санкційного списку Рада ЄС керувалася лише листом Генпрокуратури України представникові ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон.

  "Суд дійшов висновку, що лист не містив відомостей, що підтверджують факти незаконного привласнення державних коштів України, в яких звинувачувався пан Янукович, і підтверджують персональну вину пана Януковича у скоєнні даних діянь", – йдеться в повідомленні адвокатської фірми, яка представляє інтереси родини Януковича. У червні Рада ЄС виключила його ім'я з санкційного списку.

  Нагадаємо, у березні 2015 року з'явилися повідомлення про загибель молодшого сина Януковича.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура викликала на допит сина Азарова
  Наступний матеріал
  Наркоплантації в зоні АТО: оперативники натрапили на 17 тисяч кущів канабісу
  Теги:
  Loading...

  Суд заарештував колекцію з десятків ретроавтомобілів Януковича

  Турчинов обговорив повернення вкрадених Януковичем грошей із заступником міністра фінансів США

  Ліхтенштейн розморозив рахунки судді часів Януковича через "мовчання в Україні"

  САП займатиметься справами Януковича після листопада 2017 року – Холодницький