livejournal.com

Ліхтенштейн розморозив рахунки судді часів Януковича через "мовчання в Україні"

  Екс-суддя Вищого господарського суду успішно пройшов люстраційну перевірку

  За розпорядженням слідчого судді Князівства Ліхтенштейн, рахунки панамської фірми, бенефіціарами якої були суддя Вищого господарського суду України та його дружина, розморожені. Про це повідомляє DW.

  Зазначається, що на рахунках містяться 13 мільйонів швейцарських франків, заморожених 23 липня 2015 року за розпорядженням прокуратури князівства. Як стало відомо, чиновника підозрювали у відмиванні грошей.

  "Кошти розморожено суддею за нашої згоди", – зазначив керуючий прокурор Ліхтенштейну Роберт Валльнер. За словами співрозмовників DW у правоохоронних органах країни, причиною розмороження стало те, що українська сторона не надала жодної інформації про можливе незаконне походження грошей.

  Водночас українська сторона зазначає, що не може домогтися в суді арешту коштів через те, що Ліхтенштейн у відповідь на запит про правову допомогу не надав інформацію, "яка б дала змогу одержати документальні докази щодо причетності судді та його дружини до набуття неправомірної вигоди".

  Як повідомляє видання, в липні минулого року стало відомо, що знайдені 13 мільйонів франків належать колишньому судді Вищого господарського суду, який був заступником голови цього суду за часів президентства Віктора Януковича. Єдиним суддею, який може підпадати під це визначення, є Артур Ємельянов.

  Зазначається також, що суддя продовжує працювати у Вищому господарському суді України вже на іншій посаді.

  Згідно з інформацією на сайті суду, у вересні 2015 року Ємельянов успішно пройшов люстраційну перевірку. Відповідно до вимог закону про очищення влади цей суддя подав декларацію про доходи.

  Нагадаємо, 13 липня в Іспанії арештували квартиру і рахунки простого міського судді з Луганщини.

  Попередній матеріал
  Україна накопичила у сховищах понад 10 млрд кубів газу
  Наступний матеріал
  Мінфін: МВФ може виділити Україні $3-4 млрд до кінця року
  Теги:
  Loading...

  В Іспанії арештували квартиру і рахунки простого міського судді з Луганщини

  Справа "газових мафіозі": суд заарештував усі рахунки компаній Злочевського

  Суд заарештував дорогоцінні метали та банківські рахунки Табачника

  "Україна отримає доступ до рахунків резидентів" - Порошенко розповів, як відбуватиметься деофшоризація