Кадр із відео СБУ

В Іспанії арештували квартиру і рахунки простого міського судді з Луганщини

  В Україні в судді виявили ще помешкання в Луганську та Сєвєродонецьку і 3 автомобілі

  Рішенням іспанського суду на території королівства арештовано квартиру та банківський рахунок, які належать "судді одного з міських судів Луганської області О.М.Горбатенко", – повідомляє сайт НАБУ.

  "Вона обвинувачується в отриманні неправомірної вигоди за винесення певного судового рішення", – уточнили у відомстві. Там додали: накладення арешту на майно стало можливим у результаті ефективної взаємодії Національного антикорупційного бюро України з іноземними компетентними органами у рамках міжнародної правової допомоги.

  Окрім майна в Іспанії, у ході досудового розслідування накладено арешт на 3 автомобілі, квартири в Луганську та Сєвєродонецьку, звітує НАБУ. Під час слідчих дій вилучені грошові кошти в сумі 2 тис. євро та 60 тис. доларів США, ювелірні вироби. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України служительку Феміди відсторонено від посади, а матеріали скеровано до суду.

  Кримінальне провадження проти судді за статтею про "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди" було розпочато співробітниками військової прокуратури сил АТО. Із 16 грудня 2015 року досудове розслідування здійснювалося детективами Бюро.

  Нагадаємо, сьогодні ж Президент Петро Порошенко підписав закон про судоустрій і статус суддів – один із ключових етапів нормативного забезпечення судової реформи.

  Попередній матеріал
  Американка перемогла Google Docs, виборовши право на власне ім’я у мережі
  Наступний матеріал
  Імператор Японії вперше в історії зібрався зректися престолу

  Адвокат: Звільнені судді Майдану мають піти не на іншу роботу, а у в'язницю

  Порошенко підписав закон про судоустрій і статус суддів

  КСУ заборонив уряду скорочувати зарплати суддів

  Рада ухвалила постанови про звільнення 41 судді

  Рада звільнила двох суддів Конституційного Суду

  Парубій розповів, коли Рада візьметься за звільнення суддів