president.gov.ua

"Україна отримає доступ до рахунків резидентів" - Порошенко розповів, як відбуватиметься деофшоризація

Забороняти офшорні компанії Президент вважає "абсолютно тупиковий шляхом"

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю український каналам розповів, які кроки у проведенні процесу деофшоризації та запровадження прозорих правил для ведення бізнесу в Україні будуть зроблені найближчим часом. Про це повідомляє прес-служба Президента.

"Спроби забороняти офшорні компанії призводили лише до збільшення їх кількості. Це абсолютно тупиковий шлях. Я хочу відкрити декілька кроків, які ми маємо зробити для того, щоб провести ефективний, швидкий і глибинний процес деофшоризації", - сказав Порошенко.

"Я доручаю Міністерству фінансів, ДФС забезпечити приєднання України до Міжнародної конвенції по забезпеченню доступу України до рахунків резидентів. Після укладання цієї конвенції, а вона має бути укладена протягом найближчих місяців, я бажаю, аби це відбулося з 1 січня 2017 року, Україна автоматично повинна отримувати інформацію з усього світу про рахунки, які відкриті у будь-якому банку світу українськими резидентами", - наголосив Президент.

Окрім того, за його словами, найближчим часом буде внесено законодавчі ініціативи щодо запровадження статусу іноземних контрольованих компаній.

"Це статус і термінологія, яка розроблена Організацією економічного розвитку. До неї уже приєдналися більше 30 країн, у тому числі більшість європейських країн. Так, незалежно від того, компанія в Україні або за кордоном, якщо вона прямо чи опосередковано належить українському резиденту, і якщо рівень оподаткування у цій країні більш ніж у два рази нижчий, ніж ставка українських податків, ти маєш, навіть, якщо гроші не зайшли в Україну, заплатити податок Україні. Ставки податків мають бути кореспондовані", - наголосив Глава держави.

Порошенко також наголосив, що у парламенті має бути забезпечено голосування конституційної судової реформи, яка забезпечить створення прозорої та ефективної судової системи з повним перезавантаженням суддів та забезпеченням права на справедливий суд не лише для українських громадян, а й для українського бізнесу.

Попередній матеріал
Вшанування жертв "Смоленської трагедії": Масштабні жалобні заходи відбулись у Кракові та Варшаві
Наступний матеріал
Суд Бельгії заарештував терориста Мохамеда Абріні з брюссельського аеропорту
Теги:
Loading...

"Спочатку буде обраний прем'єр, і в той же день я почну консультації щодо генпрокурора" - Порошенко

"Україна отримає доступ до рахунків резидентів" - Порошенко розповів, як відбуватиметься деофшоризація

"Угода про Асоціацію з ЄС не буде змінена" - Порошенко про референдум у Нідерландах

Порошенко відзначив держнагородами поліцейських і військових