forbes.net.ua

Справа "газових мафіозі": суд заарештував усі рахунки компаній Злочевського

  Наразі триває слідство щодо привласнення коштів службовими особами ПАТ "Укргазвидобування"

  Печерський районний суд столиці заарештував всі рахунки компаній колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Крім свердловин, під арешт потрапили також кошти та цінні папери на рахунках низки компаній, що входять до групи Burisma. Про це йдеться в ухвалах суду, повідомляє "Радіо Свобода".

  Зазначається, що арешти накладені на рахунки компаній ТОВ "ЕСК "Еско-Північ", ТОВ "Парі", ТОВ "Перша українська газонафтова компанія", ТОВ "Науково-виробниче підприємство передових технологій "Зонд", ТОВ "Скела Терціум".

  Як відомо, суд ухвалив відповідне рішення в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні від 7 травня 2014 року щодо привласнення грошових коштів службовими особами ПАТ "Укргазвидобування" впродовж 2010–2014 років.

  Крім того, повідомляється, що наразі заарештовані 47 газовидобувних свердловин цих та пов’язаних із ними компаній у п’яти областях України.

  Як повідомляв 5.ua, 11 липня суд наклав арешт на 20 свердловин газодобувної компаній "Еско-Північ", що належить екс-міністру екології Миколі Злочевському.

  Нагадаємо, 6 липня ГПУ взялась за нову "газову справу", пов'язану з екс-міністром Злочевським. Водночас вже 8 липня група компаній Burisma, підконтрольна Миколі Злочевському, заявила про готовність співпрацювати з ГПУ

  Попередній матеріал
  Моторошний теракт у Франції: кількість жертв внаслідок нападу досягла 80 осіб
  Наступний матеріал
  У вітчизняному МЗС прокоментували доповідь ООН щодо злочинів окупантів на Донбасі

  "Газова справа" зрушила: суд заарештував 20 свердловин компанії Злочевського

  "Газова справа": компанія Злочевського заявила про готовність співпрацювати з ГПУ

  Обшуки у справі Злочевського: Луценко показав вилучений у "газових мафіозі" грошовий сертифікат

  ГПУ взялась за нову "газову справу", пов'язану з екс-міністром Злочевським