dt.ua

"Газова справа": компанія Злочевського заявила про готовність співпрацювати з ГПУ

  Раніше у Генпрокуратурі повідомили про початок "другої серії війни з газовою мафією"

  Група компаній Burisma, підконтрольна Миколі Злочевському, заявляє про готовність співпрацювати з правоохоронними органами в рамках розслідування справи щодо ухилення від сплати податків. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті компанії

  "Група завжди була відкритою у своїй роботі, тому в разі виявлення порушень і доведення їх правомірності в суді Burisma гарантує виплату всіх необхідних донарахованих платежів... У рамках здійснення своєї діяльності компанія має десятки партнерів і підрядників: якщо у процесі слідства будуть виявлені їх несумлінні дії, Burisma заявляє про готовність сприяння у виявленні і доведенні до суду порушень", – стверджують у компанії.

  Зазначається, що за останні два роки операційними компаніями, що входять до Burisma, було сплачено 4,1 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів, а інвестиції в розвиток газодобувних підприємств України за цей період склали понад 5 млрд грн.

  Крім того, у прес-службі Burisma відзначають відкритість компаній і співробітників групи, яку продемонстрували співробітники під час проведення обшуків і перевірки документації.

  Водночас, Burisma закликає ГПУ та інші органи державної влади не блокувати роботу газовидобувних підприємств групи.

  Як відомо, Burisma володіє українськими видобувними компаніями "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська нафтогазова компанія" і "Алдеа". У портфелі Burisma також дозволи на розробку родовищ у Дніпровсько-Донецькому, Карпатському та Азово-Кубанському басейнах.

  Нагадаємо, 6 липня ГПУ взялась за нову "газову справу", пов'язану з екс-міністром Злочевським. Тоді генпрокурор Луценко заявив, що "департамент боротьби з економічними злочинами ГПУ розпочав серію обшуків у справі ухилення від податків найбільшою приватною газовидобувною кампанією "Еско-північ", підконтрольною екс-міністру М. Злочевському".

  Попередній матеріал
  Дуда та Столтенберг заявили про підтримку України, Грузії та Молдови
  Наступний матеріал
  Держгеонадра проти Мінекології: чому на міністра Семерака подали до суду

  Обшуки у справі Злочевського: Луценко показав вилучений у "газових мафіозі" грошовий сертифікат

  ГПУ взялась за нову "газову справу", пов'язану з екс-міністром Злочевським

  Анатолій Матіос: Плани – арешт більше двох тисяч членів злочинної організації, які перебувають тут

  Детективи НАБУ заявили про розкриття злочинного угруповання у "газовій справі" Онищенка