Мінфін: МВФ може виділити Україні $3-4 млрд до кінця року

  Олександр Данилюк підкреслив, що МВФ і Київ вже погодили більшість позицій, залишилося лише вирішити технічні питання

  Міжнародний валютний фонд в липні розгляне питання надання Україні траншу. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі одного з телеканалів, передає РБК-Україна.

  "Є ще ймовірність, що рада директорів може відбутися в липні. Якщо це відбудеться в липні, значить, гроші ми отримаємо на початку серпня", - сказав він.

  Посадовець також підкреслив - якщо керівництво МВФ і не розгляне питання в липні, воно все одно повернеться до нього в серпні. За словами міністра, МВФ і Київ вже погодили більшість позицій, залишилося лише вирішити технічні питання.

  "З МВФ у нас є попередній план - це 3-4 мільярди доларів у трьох траншах, і ми розраховуємо отримати всі три транші", - підкреслив Данилюк.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Рада директорів МВФ не розглядає можливість об'єднання кількох кредитних траншів для України.

  Також раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про фактичне завершення переговорів із Міжнародним валютним фондом. Відомо, що востаннє Україна одержувала транш від МВФ у серпні 2015 року. Після формування нового уряду в Україні у квітні Міжнародний валютний фонд заявив про готовність співпрацювати з новим Кабінетом міністрів.

  Попередній матеріал
  Ліхтенштейн розморозив рахунки судді часів Януковича через "мовчання в Україні"
  Наступний матеріал
  До Стамбулу стягнули майже 2 тис.спецпризначенців та повітряний патруль

  МВФ не збирається об’єднувати кілька кредитних траншів для України

  Україна і МВФ фактично завершили переговори, залишилося затвердити тільки рішення про транш – Мінфін

  Президент телефоном обговорив з Лагард надання Україні наступного траншу МВФ

  Мінфін найближчим часом відзвітує про роботу з МВФ – Гройсман