Сергій Лойко
Сергій Лойко Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст LA Times Сергій Лойко у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про дерашизацію інформаційних потоків та чим завершиться "русскій мір", життя після Путіна і чи можливий потім "колективний путін"

"Сам себе він називає "американським москалем". 25 поїздок на війну у різних куточках світу. Два романи. Одне кримінальне провадження на Росії. Журналіст "Los Angeles Times" Сергій Лойко зачаює увечері. Про дерашизацію інформаційних потоків та чим завершиться "русскій мір", життя після Путіна і чи можливий потім "колективний путін", чи існує колективна відповідальність росіян і чи має прийти колективне каяття за агресію", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме журналіст, письменник, фотограф та перекладач Сергій Лойко.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 6 березня 2017 року.

Довідка

Сергій Лойко
Сергій ЛойкоFacebook / За Чай.com

Кореспондент газети "Лос-Анджелес Таймс", співпрацює з радіостанцією "Ехо Москви" та "Новою газетою". Автор чисельних репортажів з районів військово-політичних конфліктів, у тому числі у країнах колишнього СРСР.

Під час війни в Іраку Сергій Лойко став одним з найпомітніших журналістів, що описували операцію "Шок і тремтіння". Його репортажі для "Нової газети", кореспондентом якої він був, публікувалися в "Лос-Анджелес Таймс", звучали в ефірі "Ехо Москви" та передруковувалися іншими світовими виданнями.

Під час війни на сході України, як кореспондент "Лос-Анджелес Таймс" зробив серію репортажів з Донбасу. Став єдиним іноземним кореспондентом, що побував в обложеному російськими бойовиками Донецькому аеропорту. Автор книг "Шок и трепет. Война в Ираке" (2003), "Аеропорт" (2015).

Сергій Лойко
Сергій ЛойкоFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Австралія розсекретила свого представника на "Євробаченні-2017"
Наступний матеріал
РФ почала виступ в Гаазькому суді з брехні, назвавши агресію на Донбасі "громадянською війною" – Климпуш-Цинцадзе
Loading...