Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

РФ почала виступ в Гаазькому суді з брехні, назвавши агресію на Донбасі "громадянською війною" – Климпуш-Цинцадзе

  Крім того, представники Росії заперечують постачання озброєння на Донбас

  Представники Російської Федерації під час публічних слухань в Міжнародному суді ООН в Гаазі за позовом України до Росії щодо протидії фінансуванню тероризму та расовій дискримінації почали свій виступ з брехні, назвавши агресію Росії на Донбасі "громадянською війною" в Україні.

  Про це віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе написала в мікроблозі Twitter.

  "Росія почала свій виступ в Гаазькому суді з брехні. Конфлікт в східній частині України не громадянська війна. Це російська агресія проти українців", – наголосила вона.

  За свідченням УНІАН, представники РФ у суді відкидають всі звинувачення Києва – заявляють, що події 2014-го року є переворотом, під час яких колишній президент Віктор Янукович втік, а "екстремісти "Правого сектору" та ВО "Свобода" поширили насилля". Крим, за словами глави делегації РФ Романа Колодкіна, просто повернувся назад до складу Росії.

  Інший представник країни-агресора Ілля Рогачов заявив, що Росія не постачає озброєння на Донбас. "Джерелом постачання є колишнє озброєння радянської армії, яке зберігалося у сховищах, які також були розташовані у шахтах і були захоплені повстанцями, або це є озброєння, яке було залишено українською армією", – переконує він.

  Як повідомляв 5.UA, Гаазький суд розпочав слухання за позовом України до Росії щодо її агресії на Донбасі.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": журналіст LA Times Сергій Лойко у ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  "Фактично годуємо ЄС": Україна увійшла до трійки найбільших експортерів агропродукції до Євросоюзу
  Loading...