Гаазький суд
Гаазький суд zn.ua

Справа України проти РФ: у Гаазькому суді виступили представники Росії – трансляцію завершено

  Загалом Міжнародний суд розглядає справу щодо запровадження тимчасових заходів для Росії, які повинні захистити права українських громадян на звичайне життя

  У Міжнародному суді ООН триває другий день розгляду справи "Україна проти Росії", в рамках якої першочергово розглядається запит Києва на запровадження тимчасових заходів для Росії, які повинні захистити права українських громадян на звичайне життя. Запит розглядається як невідкладне питання. Про це повідомляє УНІАН.

  У вівторок, 7 березня 2017 року, свої аргументи має викласти російська сторона. Підстав вважати, що Москва погодиться з висунутими Києвом обвинуваченнями, немає, а тому очікуються контраргументи. Російську делегацію, яка налічує у своєму складі 40 чоловік, очолює директор правового департаменту Міністерства закордонних справ РФ Роман Колодкин.

  Українську делегацію, яка налічує 25 чоловік, очолює заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль. Справу слухає суддівська колегія у складі 16 суддів під головуванням судді з Франції Ронні Абрахама (Ronny Abraham).

  Як і в перший день слухань, представників російських ЗМІ майже немає – поки що присутній тільки представник Russia Today.

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 7 березня 2017 року, Гаазький суд розпочав слухання за позовом України до Росії щодо її агресії на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Порошенко про суд у Гаазі: "Ми очікуємо рішень, які зупинять поставки зброї на окуповану територію"
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО Олександра Мотузяника – відео
  Loading...

  Гаазький суд розпочав слухання за позовом України до Росії щодо її агресії на Донбасі – трансляцію завершено

  Став відомий склад делегації від України на слуханнях у Гаазькому трибуналі проти РФ

  Перше засідання у Гаазі за позовом України завершено: на чому наполягає офіційний Київ