Фінал відбору на Євробачення в Україні
Фінал відбору на Євробачення в Україні get.google.com

Австралія розсекретила свого представника на "Євробаченні-2017"

  Ісая Файєрбрейс став першим представником корінних народів Австралії, який переміг у реаліті-шоу "X-Factor"

  Цьогоріч Зелений континент на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" у Києві представлятиме 17-річний Ісая Файєрбрейс, який є представником корінних народів Австралії. Про це повідомляє news.com. Відзначається, що ім'я кандидата від Австралії трималося в таємниці до останнього моменту. 

  Торік Файєрбрейс переміг у національному шоу талантів "X-Factor". Він став першим представником корінних народів, який переміг у цьому реаліті-шоу. Після перемоги хлопець сказав журналістам, що хотів би представляти Австралію на Євробаченні.

  У Києві співак має намір представити не лише мистецтво сучасної Австралії, а й спадщину корінних народів, як це зробила Джессіка Маубой, яка співала на "Євробаченні" у 2014 році.

  "Це дійсно велика честь. Я думав, що "X-Factor" був вершиною, але піднявся ще вище. Я дуже вдячний, я хочу надихнути своїм прикладом дітей представників корінних народів і показати їм, що мрії можуть стати реальністю", – сказав Файєрбрейс.

  Він також зізнався, що активно співпрацює з торішньою учасницею "Євробачення" від Австралії Дамі Ім. Австралія покладає великі надії на свою третю участь у конкурсі, зважаючи на вдалий виступ Дамі Ім торік.

  Як повідомляв 5.UA, Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017" представлятиме гурт O.Torvald з піснею Time.

  Попередній матеріал
  САП збирається оскаржувати заставу Насірову – наполягатиме на 2 мільярдах
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": журналіст LA Times Сергій Лойко у ефірі "5 каналу" о 23:10
  Loading...

  Обрано ведучих Євробачення: Уперше в історії шоу вестимуть троє чоловіків

  На Євробачення продали майже 15 тисяч квитків: більше 50% придбали українці – Кириленко

  Конкурс "Євробачення-2017": хто поїде від Білорусі