ILLARIA 5 канал

ILLARIA поділилася враженнями після відбору на "Євробачення-2017"

Співачка пройшла у фінал національного відбору на європейський пісенний конкурс з піснею Thank you for my way

"Якби в мене не було цієї пісні, я б не йшла на конкурс". Про це в ефірі "5 каналу" сказала співачка ILLARIA, котру вже нарекли за вдалий образ справжньою українською Мавкою.

"Це був феєричний для мене вечір. Я просто хотіла заспівати свою пісню і розказати свою історію, показати свій улюблений український образ. Я дуже щаслива, що людям сподобалося, я дуже вдячна, що люди довірили мені виступати в фіналі. Ця пісня дуже філософська – вона про те, що я довгий час йшла своїм шляхом, долала свій шлях на самоті, в такій темряві, і коли не знаєш, чи ти правильний шлях обрав у житті, і потім, як би не було страшно, ти йшов цим шляхом, тому що тебе щось кликало… А потім ти знайшов ту людину, яка допомогла тобі цей шлях долати ліпше, світліше і перетворила каміння на квіти. І от якраз це просвітлення в пісні припадає на приспів, тому куплети вони такі більш сповідальні, а приспів – така от ода радості, що ця людина прийшла, твій коханий", – поділилася співачка.

"Я постійно маю на меті презентувати Україну в світі, я багато де гастролюю – скрізь приймають українські пісні стоячи. Для мене "Євробачення" – це теж майданчик, де я можу розказати своє ставлення до музики і показати, як я відчуваю свою країну, і зробити все можливе для того, щоб Україна запам'яталася всім, щоб звернули увагу на нашу культуру і полюбили нашу культуру у світі. Я дуже рада, що Україна така різноманітна і що саме так представлена цього року на відборі", – додала виконавиця.

Крім того, співачка висловила впевненість, що Україна гідно проведе "Євробачення-2017".

Нагадаємо, ILLARIA та ROZHDEN пройшли до фіналу національного відбору на європейський пісенний конкурс, який відбувся у суботу, 11 лютого. Наступний, третій півфінал відбудеться 18 лютого, а 25-го – фінал національного відбору "Євробачення-2017".

Дивіться також: переможна пісня "Євробачення": Джамала презентувала видовищний кліп на пісню "1944".

Попередній матеріал
"Нічний інцидент" з військовими біля Криму: що сталося насправді та які будуть наслідки
Наступний матеріал
"Не треба по лісах шастати": як українські військові реагують на "тишу" в Кримському
Loading...

Один із входів у метро "Лівобережна" перекриють через ремонт напередодні Євробачення

Кабмін погодив порядок використання коштів на "Євробачення-2017"

У Київраді розповіли про "економічний ефект" від Євробачення-2017