Євробачення-2017 фото із соцмереж

Стало відомо, коли надійдуть у продаж квитки на Євробачення-2017

  Наразі Антимонопольний комітет розглядає скаргу однієї з компаній через продаж квитків на пісенний конкурс

  У Національній суспільній телерадіокомпанії прогнозують, що квитки на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 з’являться у продажу вже цього місяця. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на НСТУ.

  "Сподіваємося, що квитки надійдуть у продаж в лютому, ми активно працюємо над втіленням цього. Варто відзначити, що у минулі роки були різні дати початку продажу квитків на конкурс, – це відбувалося і в березні (12 березня – у 2012 році, 16 березня – у 2009-му)", – повідомив заступник генерального директора НСТУ Павло Грицак.

  За його словами, 6 лютого Антимонопольний комітет України зобов’язав НСТУ скасувати процедуру закупівлі "Послуги з продажу квитків на Євробачення-2017" після розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Маестро тікет систем".

  "Ми виконуватимемо рішення Антимонопольного комітету. Це – уповноважений державний орган, у нас немає інших варіантів. Ми не можемо сказати, що згодні з цим рішенням, тому шукаємо варіанти вирішення ситуації, що склалася, аби запустити квитки у продаж якомога раніше. Ми проводимо консультації з цього питання з Європейською мовною спілкою (ЄМС) і не прийматимемо жодних рішень без узгодження з ними", – додав Грицак.

  Додамо, що за результатом тендеру на відбір офіційного квиткового агента конкурсу було обрано приватне підприємство "В Тікет" (Concert.ua).

  Як повідомляв 5.UA, 5 лютого визначили перших двох фіналістів відбору Євробачення-2017.

  Нагадаємо, наприкінці січня Україна презентувала емблему і слоган Євробачення-2017.

  Попередній матеріал
  Окупанти ліквідували інститут винограду і вина "Магарач" у Криму
  Наступний матеріал
  Посол Німеччини в Україні має проросійську позицію – нардеп

  Підготовка до Євробачення: у метрополітені розповіли про поліпшення умов для іноземних гостей

  Україна презентувала емблему і слоган Євробачення-2017 – відео

  Кабмін погодив порядок використання коштів на "Євробачення-2017"