tsn.ua

Підготовка до Євробачення: у метрополітені розповіли про поліпшення умов для іноземних гостей

Радник директора КП "Київський метрополітен" Наталя Макогон повідомила, що напередодні Євробачення буде повністю розроблена навігація на станції "Лівобережна"

Радник директора "Київського метрополітену" Наталя Макогон в ефірі "Час:Online" розповіла, що наплив іноземних туристів для метрополітену не є незвичним явищем, а також уточнила, які заходи будуть вживатися для поліпшення навігації у метро для іноземних гостей столиці.

"Уся навігація продубльована англійською мовою, оголошення станцій також дублюється англійською. Зараз ми дуже активно працюємо з формацією "Агенти змін", які для нас розробляли карти метрополітену. Так на червоній гілці є навігація на екранах, де також все продубльовано англійською мовою. Там також можна бачити не тільки назви станцій, до яких під’їжджаєте, а ви одразу дізнаватися про пересадки на види транспорту, які там існують. Ми обов’язково вказуємо аеропорт, вокзал, автовокзал, щоб пасажири могли орієнтуватися", - зазначила радник директора метрополітену.

За словами Наталії Макогон, напередодні Євробачення повністю буде розроблена навігація на станції метро "Лівобережна". 

"По станції "Лівобережна", оскільки це точка, куди всі будуть з’їжджатися, адже там знаходиться "Виставковий центр", ми також повністю розробляємо навігацію. Вона буде оновлена для того, аби людям було легко орієнтуватися, тому що там досить складна автомобільна розв’язка і треба кілька переходів перейти для того, щоб потрапити до "Виставкового центру". Тому всі ці моменти вже в роботі і над усіма ними вже працюють", - сказала Наталя Макогон.

Також радник директора "Київського метрополітену" додала, що для іноземних туристів вартість проїзду буде написана англійською на кассах, що також спростить для них користування метрополітеном.

Варто також зазначити, що в ефірі "Час: Online" начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський повідомив про те, що з 18 лютого один із входів метро “Лівобережна” перекриють через початок ремонту до Євробачення. 

Попередній матеріал
У палаті представників США повторно розглядатимуть законопроект на підтримку України
Наступний матеріал
Трамп не впевнений, що порозуміється з Путіним
Теги:
Loading...

Скільки коштуватиме будівництво метро на Виноградар: очільник метрополітену розповів від чого залежить вартість

Метро на Троєщину буде: директор метрополітену розказав, за яких умов розпочнеться будівництво нової станції

"Метро на Виноградарі – бути": у КМДА анонсували початок будівництва