5.ua

Метро на Троєщину буде: директор метрополітену розказав, за яких умов розпочнеться будівництво нової станції

За словами директора "Київського метрополітену" Віктора Брагінського, перш ніж розпочати проект метро на Троєщину потрібно завершити будівництво моста

Очільник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський у п'ятницю, 3 лютого, в ефірі "Час: Online" розповів про перспективи будівництва нових станцій метро.

За словами Віктора Брагінського проекти будівництва станції метро на Виноградар та Троєщину з'явилися майже одночасно. Проте проект будівництва метро на Виноградар реалізувати простіше, оскільки для цього не потрібен міст.

Із метро на Троєщину ситуація складніша, адже необхідно завершити міст, будівництво якого є доволі тривалим.

"Від слів про будівництво метро на Троєщину ніхто не відмовляється. Нашим керівником Віталієм Володимировичем було чітко озвучено,що метро на Троєщину буде, але ми повинні робити все поетапно", – наголосив директор метрополітену.

Віктор Брагінський також відмітив, що за словами очільника Києва , першочерговою задачею є будівництво моста, а вже після цього буде розроблятися проект метро на Троєщину.

"У 2017 році обіцяють зробити ТЕО (технічно-економічне обґрунтування) та експертизу моста і розпочати його ремонт, а після цього вже можна буде говорити про терміни та об'єми фінансування, які необхідні для будівництва нової станції", – сказав Віктор Брагінський.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року заступник голови КМДА Ілля Сагайдак заявив, що міська влада столиці призупиняє плани з розвитку Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, що мала прямувати на Троєщину.

Попередній матеріал
Москаль запросив піротехніків через льодохід на Закарпатті
Наступний матеріал
Луценко: Наших убитих, поранених, мордованих у полоні – їм не вибачимо
Теги:
Loading...

"Метро на Виноградарі – бути": у КМДА анонсували початок будівництва

У КМДА оцінили собівартість проїзду в метро – вийшло дорожче, ніж зараз

Киянам запропонували перейменувати станіцію метро "Петрівка"