Закарпаття льодохід негода Сайт Геннадія Москаля

Москаль запросив піротехніків через льодохід на Закарпатті

Сьогодні, 3 лютого, у регіоні "найбільш критичний день із льодоходом"

Через льодохід на Закарпатті голова місцевої ОДА Геннадій Москаль звернувся до голови ДСНС Миколи Чечоткіна з проханням направити в область додаткові піротехнічні сили. Поки ж до приїзду піротехніків на підривних роботах буде задіяна 128-ма гірсько-піхотна бригада. Про це повідомляється на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

"У зв’язку з критичною ситуацією, яка виникла з льодоходом на Закарпатті, Геннадій Москаль звернувся до голови Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Миколи Чечоткіна з проханням направити в область додаткові піротехнічні сили ДСНС. Сьогодні п’ять піротехнічних бригад із сусідніх Львівської та Івано-Франківської області виїдуть на Закарпаття для проведення підривних робіт і звільнення русел річок від льодяних заторів", – йдеться в повідомленні.

За словами Москаля, наразі на Закарпатті найбільш критичний день із льодоходом. "До вечора основна маса льоду має пройти через область, і вода піде на спад. Залишки льодоходу пройдуть Закарпаттям завтра у першій половині дня. Слідкуємо за ситуацією й готові до адекватної реакції", – запевнив голова ОДА.

/
/
/

Як зазначається, найближчим часом керівник Закарпаття планує відвідати с. Броньку й оглянути наслідки підтоплень та пошкоджені будинки. "Головне – щоб постраждалі люди не залишилися без даху над головою", - зазначив Москаль.

Як повідомляв 5.UA, на Закарпатті наразі підтоплені майже 100 домогосподарств та житлових будинків – у Перечинському, Іршавському та Тячівському районах. Причиною цього є опади та масштабний льодохід, який почався на гірських річках. 

Попередній матеріал
Загострення на фронті та атаки окупантів: Генштаб оприлюднив хронологію боїв під Авдіївкою
Наступний матеріал
Метро на Троєщину буде: директор метрополітену розказав, за яких умов розпочнеться будівництво нової станції

Причини катастрофічних паводків на Закарпатті

На Київщині і Житомирщині обмежили рух транспорту

У двох областях України обмежено рух через негоду – ДСНС