Кличко у метро Укрінформ

"Метро на Виноградарі – бути": у КМДА анонсували початок будівництва

Дві станції у напрямку житлового масиву Виноградар планують відкрити упродовж трьох років

Будівництво двох станцій метро - "Мостицької" і "Проспекту Правди" розпочнеться на Виноградарі наприкінці 2017 року. Про це заявив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак під час презентації планів будівництва метрополітену на Виноградарі, інформує "5 канал".

"Зараз починається саме проектування, підготовка проектної документації, інші необхідні роботи... Загалом, якщо всі обставини будуть нам сприяти, то будівництво двох станцій метро – "Мостицької" і "Проспекту Правди" – ми зможемо розпочати на цій ділянці вже у грудні", – повідомив Сагайдак.

За його словами, особлива необхідність побудови станцій метро у цьому районі міста зумовлена тим, що він є надзвичайно важкодоступним.

Своєю чергою міський голова Києва Віталій Кличко зазначив: "На Виноградарі проживає велика кількість мешканців нашого міста, тому це питання дуже актуальне. Зараз розрахунки дають право говорити, що тільки в цьому напрямку в день біля 60 тисяч мешканців будуть користуватися метрополітеном".

Він також підкреслив, що за попередніми розрахунками ці дві станції метро будуть відкриті "упродовж максимум трьох років" і будуть продовженням тунелю до напрямку Вітряних гір. Орієнтовна вартість будівництва – близько 5 мільярдів гривень.

Як повідомив Кличко, ЄБРР виявляє зацікавленість у тому, аби долучитися до фінансування будівництва метро.

"Я тільки повернувся з Давосу, де спілкувався з керуючим директором ЄБРР Томасом Майєром, і ми проговорювали питання фінансування будівництва нашого метрополітену. Цього тижня у мене буде ще зустріч з ним у Києві, і ми зможемо продовжити наші переговори з цього приводу. Але вже навіть попередні розмови дають нам шанси, що ЄБРР може взяти участь у фінансуванні будівництва Київського метрополітену", – заявив міський голова столиці.

Як повідомлялося, 10 листопада КМДА анонсувала нове транспортне рішення для Троєщини.

Нагадаємо, раніше чільник столиці Віталій Кличко розповів про плани КМДА щодо Подільсько-Воскресенського мосту, Поштової площі, Будинку профспілок. 

Попередній матеріал
У столиці активісти пікетували вісім банків – поліція
Наступний матеріал
У ВР зареєстрували законопроект про створення Вищого антикорупційного суду
Loading...

Київська ОДА: Проект будівництва об'їзної дороги навколо столиці розблоковано

Киянам запропонували перейменувати станіцію метро "Петрівка"

Подільсько-Воскресенський міст, Поштова площа, Будинок профспілок: Кличко розповів про плани КМДА