znaj.ua

Подільсько-Воскресенський міст, Поштова площа, Будинок профспілок: Кличко розповів про плани КМДА

  Міська влада планує запустити міст на Троєщину вже за 3 роки

  Міський голова Києва Віталій Кличко розповів про амбітні плани щодо відкриття Подільсько-Воскресенського мосту, завершення реконструкції Поштової площі та термінів знесення надбудови над Будинком профспілок.

  За його словами, повністю реконструйована Поштова площа буде відкрита у травні 2017 року. Наразі продовжуються роботи інвестора з будівництва торговельної зони та тривають консультації фахівців щодо музеєфікації унікальних знахідок, передає прес-служба КМДА.

  "Ті артефакти, які виявили археологи на Поштовій площі, повинні бути музеєфіковані… Ми звернулися до закордонних фахівців надати пропозиції, яким чином ми можемо зберегти ці унікальні знахідки", – пояснив Кличко.

  Водночас він запевнив, що буде доведений до ладу і Річковий вокзал. "Я спілкувався з власниками (будівля перебуває у приватній власності – 5.ua) і вони запевнили, що приведуть до ладу Річковий вокзал. Бо повністю готову Поштову площу ми відкриємо у травні наступного року, і приміщення повинне також привабливо виглядати".

  На травень наступного року запланований також запуск річкового трамваю до Міжнародного виставкового центру.

  Крім того, Кличко також пообіцяв, що автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст розпочнеться вже за три роки. Фінансувати добудову планується за рахунок коштів німецьких інвесторів.

  "Я обіцяв мешканцям Троєщини поліпшити сполучення цього району з іншими частинами міста, адже Московський міст, який перевантажений на 140%, постійно стоїть у заторах… Я взяв перед киянами завдання – відкрити міст через три роки. Спочатку відкриємо автомобільне сполучення. Для будівництва лінії метро через міст на Троєщину необхідна значна сума коштів, але поступово ми повністю запустимо зручне сполучення між Троєщиною та центром міста", – наголосив міський голова.

  Віталій Кличко підкреслив, що німецькі інвестори, які зацікавлені у реалізації проекту будівництва мосту, вже виділили 200 тисяч євро для проведення технічної та фінансової експертизи проекту.

  За словами Кличка, киянам також варто очікувати, що вже за кілька місяців завершаться роботи з демонтажу надбудови на Будинку профспілок. Про це він заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

  "Уже почався демонтаж і у найближчі місяці на Будинку профспілок незаконної надбудови не буде", – підкреслив Кличко. 

  Міський голова також зазначив, що Будинок профспілок знаходиться на балансі Федерації профспілок України, яка має знайти кошти, щоб відремонтувати його.

  Дивіться також: Демонтаж надбудови на Будинку профспілок у Києві: паркан довелося зносити газовою установкою

  Попередній матеріал
  В Алеппо через бойові дії понад 6 тисяч людей втекли у курдські райони
  Наступний матеріал
  Янукович – про застосування силовиками спецзасобів: "Я не міг давати таких розпоряджень"
  Loading...

  Кличко сказав, коли Київ отримає символічні ключі від Євробачення

  Кличко сказав, коли планують добудувати Подільсько-Воскресенський міст

  У Києві відкрили оновлену Поштову площу

  Демонтаж надбудови на Будинку профспілок у Києві: паркан довелося зносити газовою установкою