Дмитро Білоцерківець

Демонтаж надбудови на Будинку профспілок у Києві: паркан довелося зносити газовою установкою

Міська влада сподівається завершити роботи до кінця року

У Києві розпочався демонтаж незаконної надбудови на Будинку профспілок за участі представників міської влади та ЗМІ. Наразі на місці працюють бригади комунальників та будівельний кран. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як зауважив радник чільника Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець, "раніше у міста технічно не було розуміння, як це робити. Не було політичної волі, і тому було складно знайти фахівців, які б нам підказали, як це зробити. На сьогодні вже такі фахівці є, всі департаменти та депутатський корпус підійшли дуже практично, допомігши розпочати демонтажні роботи".

Повідомляється, що роботи розпочалися з перешкодою: паркан на вході до будівлі був зачинений, тому довелося застосувати газобалонне обладнання. 

/
/
/
/
/

Загалом демонтажу підлягає близько 700 кв. метрів. Це два поверхи з невеличкою надбудовою. Водночас, поки невідомо, скільки часу та коштів потрібно на демонтаж.

Міська влада сподівається, що до кінця року роботи будуть завершені. Крім того, за словами Білоцерківця, КМДА намагатиметься змусити забудовника компенсувати затрати з міського бюджету.

Нагадаємо, влітку цього року активісти вимагали закриття скандального кафе "Каратєль" у Будинку профспілок. Раніше голова Києва Віталій Кличко заявив, що ніяких дозволів на розміщення кафе біля Будинку профспілок КМДА не давала.

Попередній матеріал
Гройсман: Уряд скасовує більше 360 обмежень для бізнесу
Наступний матеріал
Тарута: На Донбасі – перевернутий світ, головні ліки – дати їм порцію правди, хто їх і як вбивав

У Києві вимагають закриття скандального кафе "Каратєль" у Будинку профспілок – розпочався демонтаж

У Києві демонтують надбудову з Будинку профспілок за 200 тис. грн