theinsider.ua

САП збирається оскаржувати заставу Насірову – наполягатиме на 2 мільярдах

У відомстві нині готують апеляційну скаргу на рішення Солом'янського районного суду міста Києва

Спеціалізована антикорупційна прокуратура готує апеляційну скаргу на рішення Солом'янського райсуду міста Києва, який обрав голові ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави 100 млн грн. Про це сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє у вівторок прес-служба САП.

"Наша команда прокурорів гарно відпрацювала цей етап обрання запобіжного заходу, і ми задоволені тим, що суд належно оцінив наші докази щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Романа Насірова. Водночас зараз ми готуємо апеляційну скаргу на це рішення Солом'янського районного суду міста Києва, оскільки в частині альтернативного запобіжного заходу – грошової застави – ми будемо притримуватися наших початкових вимог у 2 млрд грн для того, щоби розмір застави забезпечив виконання Романом Насіровим своїх процесуальних обов'язків", – зазначив Холодницький.

Окрім того, за його словами, зараз у рамках цього кримінального провадження відбуваються слідчі дії, спрямовані на якнайшвидше завершення досудового розслідування в строки, визначені Кримінальним процесуальним кодексом. Також керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зазначив, що зараз можна тільки здогадуватися кому вигідні публічні нападки на роботу антикорупційних органів.

Як повідомляв 5.UA, 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс ДФС та вручили підозру голові ДФС Роману Насірову. Окрім того, 2 березня в НАБУ заявили про затримання чільника ДФС Романа Насірова у "газовій справі" Онищенка. 

Попередній матеріал
Маючи 7 млн боргів, керівництво державного підприємства вкрало ще 3 млн – СБУ
Наступний матеріал
Австралія розсекретила свого представника на "Євробаченні-2017"
Loading...
Суд у справі Насірова відмовився відкласти засідання до ранку

Суд у справі Насірова відмовився відкласти засідання до ранку

У САП підрахували, скільки разів за останні два роки Насіров побував за кордоном

У САП підрахували, скільки разів за останні два роки Насіров побував за кордоном

Застава у 2 млрд грн або тримання під вартою: чого домагаються прокурори САП у справі Насірова

Застава у 2 млрд грн або тримання під вартою: чого домагаються прокурори САП у справі Насірова